Eylül 29, 2023

Tartışmalı Bu Altcoin’de Ralli Bitmedi: Analist Umutlu!


Worldcoin, son dönemde kripto para piyasasında dikkat çekici bir performans sergiliyor ve yatırımcılar arasında ilgi çekiyor. Altcoin geçtiğimiz ay boyunca kayda değer bir ralliye imza attı. 0.9758 dolar gibi düşük bir seviyeden 1.89 dolara kadar yükseldi. Altcoin Sherpa, bu yükselişin devam edebileceğine dair iyimser bir bakış açısına sahip.

Popüler kripto para trader’ı Altcoin Sherpa, Worldcoin’in mevcut değerinden %16’dan fazla artabileceğini öngörüyor. Altcoin Sherpa’nın sunduğu grafik analizi, Worldcoin’in potansiyel yükseliş eğilimini ortaya koyuyor. Özellikle, analist, kripto paranın 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) destek olarak kullanmaya başladığını gözlemliyor.

“WLD: Ben bu işin dışındayım, kârımın çoğunu 1,70-1,85 dolar aralığında aldım. Bu şeyin sonuçta sonuçta 2,00 dolara (veya belki daha fazlasına) ulaşabileceğini düşünüyorum. 

Birkaç şey daha: Asla bu kadar uzun vadeli yatırım yapmayın. Bunun için de bir süreliğine short pozisyon açmayın.” 

Trader’ın radarındaki bir diğer altcoin, Biconomy’nin yerel token’ı BICO. Analiste göre BICO önemli bir seviyeyi yeniden test etti ve takip edilmeye değer:

“BICO: Binance’te, perps (sürekli sözleşmeler) duyurusu yaptığı için bugün büyük bir yükseliş var. Kişisel olarak bu mevcut seviyeden (direnç görevi gören 200 günlük EMA) satın alacağımı sanmıyorum ama genel olarak onu takip etmeye devam edeceğim.”  

Son olarak trader, Terra’nın (LUNA) önemli bir Fibonacci seviyesinden sıçradıktan sonra başka bir ralliye çıkmadan önce yakın vadede kazançlarını geri alabileceğini düşünüyor.

“LUNA: 0,382 fib’den bu yana long pozisyondayım (yükseliş bekliyorum) ama 0,49 dolar civarında tekliflerim var. Bu benim kesinlikle en sevdiğim kurulum/formasyon.” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?