Takip Edilmesi Gereken Altcoin: DODO!

Kripto para furyası tüm dünyada artarak devam ediyor. Özellikle genç nesil ve global şirketler bu piyasa ile yakından ilgili. Bu iki öznenin ise ortak yanı, geleceğin efendileri olması.

Kripto paralar bazılarını teknoloji ile bazılarını ise yatırım aracı olmaları ile içine çekiyor. Altın, tahvil ve bono gibi sıkıcı yatırım araçlarından sıkılan insanlar daha volatil ve heyecanlı kripto para piyasasında zamanını ve parasını değerlendiriyor.

Eğer orta ve uzun vadeli bir yatırımcı iseniz kripto para dünyası verilere göre size bir hayli çok para kazandırıyor. Herhangi bir kripto parayı yıllar aylar veya yıllar öncesinde alıp saklayanlar paralarını misline katladılar. Peki bu tren kaçtı mı?

Elbette hayır. Bazı kripto paralar halen daha taze ve piyasaya göre bir hayli ucuz. Bugün nispeten böyle olduğunu düşündüğümüz bir kripto parayı sizlerle paylaşacağız…

Kripto paramızın adı DODO. Kucoin ve Binance borsasında sergilenen DODO, halihazırda 4 dolar seviyesinin biraz üzerinde işlem görüyor. DODO sadece Binance borsasında sergilendiğinde küçük bir pump yedi. Haricinde ise tanınmayı ve gelecek vadetmeyi bekleyen bir coin olarak yoluna devam ediyor.

Bunun yanında DODO, Coinbase’in “gelecek vadeden coin’ler” listesinde yer alıyor, bunun da beklentileri artırdığını söylemek mümkün.

DODO ayrıca Ethereum altyapısı ile çalışan ve ERC20 sistemini kullanan bir token. Okuyucularımız DODO coin’i inceleyerek, yeni coin’ler keşfedebilir ve altcoin çeşitliliklerini arttırabilirler.

DODO bu haberimizde spesifik bir örnek olması açısından paylaşıldı. Genel bağlamda, kripto para piyasası hayatımızda olmaya devam edecek gibi görünüyor. Bu süreçte sizin takip ettiğiniz coin’ler hangileri? Aşağıda yorumlarda paylaşabilirsiniz!

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.