Mart 15, 2020

Tahminleri Tutan Analist, Büyük Hedefinden Vazgeçmedi


Önde gelen kripto para birimi uzmanı AngeloBTC, Bitcoin’in yedi yıl içinde nerdeyse en büyük çöküşüne tanık olduktan sonra bile gelecekten umutlu. AngeloBTC, Bitcoin (BTC) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 30.000 dolara ulaşacağına dair öngörüsünün arkasında.

Sosyal medyada büyük ölçüde popülariteye sahip kripto para analisti AngeloBTC, yatırımcıların uzun yıllardır ilgiyle takip ettiği bir uzman. Twitter’da büyük bir kitleye sahip analist geçtiğimiz dönemlerde uzun süre piyasadan uzak kalmıştı. Ani bir şekilde geri dönen analist 2021 yılına kadar Bitcoin fiyatının 30.000 dolara ulaşacağını iddia etmişti. Yine bir süre paylaşım yapmayan analist, dün yapmış olduğu paylaşımla Twitter kullanıcılarını yoğun ilgisine uğradı ve binlerce beğeni aldı. AngeloBTC 30.000 dolar tahminin arkasında.

Burada bahsedilen fiyat seviyesinin, bir sonraki boğa koşusunun hedefi olmadığını söylemekte fayda var. AngeloBTC’ye göre, bu sadece onun minimum kar alma hedefi.

Ayrıca popüler kripto para analisti 30 bin dolar tahmininde önce, en son Ekim 2019’da paylaşım yapmıştı. O zamanlar yaptığı açıklamala da Bitcoin’in 6.000 dolara düşeceğini söylemişti. O dönem fiyat 8.000 doların üzerindeydi ve tahmini gözardı edilmişti. Fakat fiyat, 18 Kasım’da 6.500 dolara kadar düştü ve tahmininde haklı olduğu anlaşıldı. 30.000 dolar fiyat seviyesi önümüzdeki dönemlerde test edilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?