Nisan 13, 2024

SUI ve Aptos, Piyasa Dalgalanamalarını Hissederken, Yeni Proje BlastUP (BLP) Ön Satışından Sonra Fırlayabilir mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasaları, iki köklü token’ın istikrarlı kazançlar elde etmesiyle canlılık belirtileri gösteriyor. Buna karşılık, yeni bir katılımcı sektöre önemli bir değişiklik getirmeyi vaat ediyor. 2024’ün boğa koşusu ortaya çıkarken, yatırımcılar bu hareketleri dikkatle gözlemliyor, fakat kripto piyasasının da oynaklığını hızlı değer kaybedişlerini de unutmamaları gerekiyor.

BlastUP Viral Oldu, Birkaç Hafta İçinde 4 Milyon Dolar Topladı

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen fırlatma rampası BlastUP, kısa süre önce çarpıcı çıkışıyla kripto dünyasında dalgalar yarattı ve sadece bir ayda 4 milyon dolar topladı. BlastUP projesi gelecekte başarılı olabilecek mi yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak bilinmiyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre BlastUP token sahipleri, Airdrop’a katılım, IDO’lara katılım için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma gibi bir dizi ayrıcalıktan faydalanabilir. Geleceği belirsizdir, riskli projedir.

BlastUP reklam
reklam

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, kripto dünyasındaki kalabalıktan sıyrılıyor. TVL’nin en büyük altıncı blok zinciri olan Blast tarafından desteklenen BlastUP, DApp girişimleri için bir fırlatma rampası olarak gerçek bir fayda sunuyor. Sloganı Daha hızlı büyü, daha çok kazan olan BlastUP, kendini blok zinciri girişimlerinin başarısını artırmaya adamıştır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

Dogecoin Fiyat Analizi ve Tahmini

Dogecoin şu anda 0,17$ ile 0,22$ arasında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta, fiyatı %10,66 oranında arttı ve geçen ay içinde %6,41 oranında yükseldi. Etkileyici bir şekilde, son altı ayda DOGE %233,10 oranında artış gösterdi. Fiyat, hem dürtüsel hem de düzeltici modellere işaret eden yukarı ve aşağı hareketlerin bir karışımını gösteriyor.

İleriye bakıldığında, DOGE’nin gelecekteki fiyatı 0,25 $ ‘lık en yakın direnç seviyesine ulaşmakta zorlanabilir ve 0,30 $’ lık bir engelle karşılaşabilir. Aşağı yönde, destek seviyeleri 0,14 $ ve ardından 0,09 $’dır, bu da fiyat düşerse bir güvenlik ağı sağlayabilir. RSI 48’e yakın ve Stokastik 26’da gibi mevcut göstergeler göz önüne alındığında, piyasa duyarlılığı nötr görünüyor.

Pepe Güncel Fiyat Dinamikleri ve Gelecekteki Seyri

Pepe (PEPE) son zamanlarda çok fazla değişiklik gördü. Bir hafta içinde fiyatı yaklaşık %10 arttı. Ancak bir ay içinde %17’nin üzerinde düştü. Altı ay öncesine bakacak olursak, %1000’den fazla artış gösterdi. Şu anda fiyat kabaca 0,00000628 ile 0,00000873 dolar arasında seyrediyor.

İleriye baktığımızda, Pepe (PEPE) daha da yükselebilir. Destek 0,00000510 $ civarında, bu nedenle bunun altına inerse 0,00000265 $’a bile düşebilir. Ancak yükselme şansı da var, ilk büyük engel yaklaşık 0,00000998 $ ve bunu aşarsa, bir sonraki 0,00001243 $. Teknik araçlardan elde edilen rakamlar – 66,47’deki RSI gibi – PEPE’nin son zamanlarda oldukça güçlü olduğunu gösteriyor.

Sonuç

Dogecoin ve Pepe bir miktar büyüme gösteriyor, ancak kısa vadede çok fazla potansiyele sahip olmayabilirler. Odak noktası BlastUP olmalıdır. Bu coin, yenilikçi konsepti ve Blast ekosistemindeki yeri nedeniyle öne çıkmaktadır. Bu durum, BlastUP’ı piyasada önemli bir etki yaratmak için iyi bir konuma getirmektedir. Mevcut boğa koşusu göz önüne alındığında, BlastUP kripto alanında değişim için en yüksek potansiyele sahiptir.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?