Ocak 24, 2024

SUI Fiyatı Piyasa Düşüşüne Rağmen %10 Arttı: Sıradaki Hedef Ne?

SUI, ATH seviyesinden 15 Ocak’ta 1.45 dolarlık zirvesine ulaştığında düşmeye başladı. Bu Mayıs ayındaki ATH seviyesinin biraz altındaydı. Ardından gelen düşüş, 22 Ocak’ta 1 dolar bandına gerilemesine yol açtı.

SUI fiyatı o zamandan beri artışa geçmesiyle 0.382 Fib geri çekilme destek seviyesini onayladı ve ertesi gün boğa mum çubuğu oluşturdu.

Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) geri dönüşü desteklemeye devam ediyor. Piyasa koşullarını değerlendirirken, tüccarlar bir momentum göstergesi olarak RSI’ı kullanır ve bir pazarın aşırı alım ya da aşırı satım durumunda olup olmadığını ve bir varlık biriktirip biriktirmeyeceğini veya satıp satmayacağını belirler.

Eğer RSI okuması 50’nin üzerindeyse ve trend yukarı doğruysa, boğalar hala avantajdadır ancak okuma 50’nin altındaysa tam tersi geçerlidir. RSI, SUI fiyatıyla eş zamanlı olarak 50’de geri döndü.

Analistler Ne Diyor?

Yatırımcılar ve analistler, gelecekteki SUI trendi konusunda çoğunlukla boğa yönündeler. Fiyatın geri döneceğine ve 1.50 dolara ulaşacağına inanıyorlar.

SUI Fiyat Tahmini: Sırada Ne Var?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere altı saatlik zaman dilimindeki teknik analiz, trendin yönünü doğrulamıyor. Grafik, SUI’nin yukarıda bahsedilen zirveden bu yana yerinde olan düşen direnç trend çizgisinden çıktığını gösteriyor.

Ancak SUI, 0.5 Fib geri çekilme direnç seviyesi ve yatay direnç alanı tarafından oluşturulan 1.23 dolarlık bir direnç kesişmesi içinde işlem görüyor.

Altı saatlik RSI, 50’nin üzerine çıktığı için çıkışı destekliyor. Ancak SUI trendinin yönü, fiyatın direnç kesişmesine nasıl tepki verdiğine bağlı olarak belirlenemez.

1.23 dolarlık dirençten başarılı bir çıkış bir sonraki 1.42 dolarlık dirence kadar %15’lik bir artışı tetikleyebilir. Aksine bir reddetme, direnç trend çizgisinde 1.10 dolara %12’lik bir düşüşe neden olabilir.

Kaynak : beincrypto
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?