Şubat 1, 2024

Şubat Ayında Fırlama Potansiyeli Bulunan Üç Kripto Para Birimi

Kripto para piyasası bu yıla oldukça iyi bir başlangıç yaparak Bitcoin Ocak ayında 48.000 dolara kadar yükseldi. Buna ek olarak SEC, BTC ETF’sini onaylayarak kripto piyasalarının trilyon dolar değerindeki finans kuruluşlarından yeni yatırımlar çekmesinin önünü açtı. Bu da piyasadaki ralli ihtimalinin artacağına ilişkin umutları arttırdı.

Şubat Ayında Takip Etmeniz Gereken Üç Kripto Para Birimi

Bitcoin

Bitcoin, Ocak ayının başındaki 48,000 dolarlık fiyattan 42,000 dolara geriledi ancak direnç seviyesini koruyor. BTC, ABD borsası Ocak ayı ortasında Kızıldeniz krizi nedeniyle kaygan bir eğimdeyken grafiklerde daha iyi performans gösterdi. Finans kurumları kripto para birimine başka bir giriş pozisyonu aldığında BTC başka bir yükselişe geçme potansiyeli taşıyor. Fiyat 45.000 dolar seviyesine tırmandığında ise kâr almak için hesap yapılması sıklıkla öneriliyor.

Ethereum

Ethereum, Bitcoin ile birlikte hareket etme eğilimindedir ve BTC ile eşit getiri sağlayabilir. Tarihsel olarak, BTC ve ETH Şubat ayında iyi performans gösterirken, 2024’te de bu eğilimin tekrarlanması olası. Kripto para piyasası her hafta yeni direnç seviyeleri kırarak sağlam bir şekilde yerleşiyor. Bu nedenle, ETH’nin fiyatı bu ay artabilir ve grafiklerde yukarı tırmandığında kar rezervasyonlarının başlatılması tavsiye edilir.

Shiba Inu

Önde gelen meme coin Shiba Inu şu anda beş ‘sıfır’ ile işlem görüyor ve bu ay bir ‘sıfır’ silme şansı daha fazla. Shibarium katman-2 ağı, endekslerdeki fiyatını yükseltebilecek bir dizi SHIB tokenini yakabilir. Ancak, SHIB yanıklardan sonra güneye yönelebileceğinden yukarı yönlü bir yörünge uzun sürmeyebilir. Token dört ‘sıfıra’ ulaştığında satılması ve gemiden atlanması tavsiye edilir.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?