Haziran 10, 2024

Şu Anki Piyasada İzlenmesi Gereken 1 Dolar Altında 5 Altcoin


Son güncellenme : 10.06.2024 - 23:03

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre 2024’ün boğa koşusu ortaya çıkarken, 1 doların altında fiyatlandırılan bazı altcoinler dikkat çekiyor. Bu düşük maliyetli seçenekler önemli getiriler vaat edebileceği iddia ediliyor. Çeşitli faktörlerin devreye girmesiyle, bu uygun fiyatlı varlıklardan hangilerinin bir sonraki yükselişte yer alabileceğini belirlemek çok önemli hale gelebileceği iddia ediliyor.

CYBRO Ön Satış: Bir DeFi Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazanç sağlama iddiasında bulunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, geleceği belirsiz olan CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla kripto para piyasasının oyuncusu olabilecek mi merak konusu.

REKLAM

İçerik göndericisine göre CYBRO token sahipleri kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde sağlam bir sigorta programından yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon tokenle yatırımcılar tarafından takip edildiği aktarılıyor.

> CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<<

Notcoin (NOT): Güçlü Büyüme Ancak Dirençle Karşı Karşıya

Notcoin (NOT) şu anda $0.00945 ile $0.03318 aralığında işlem görüyor. Fiyat geçen hafta %19,78 oranında arttı ve geçtiğimiz ay ve altı ay içinde %828,00 oranında fırladı. Büyümeye rağmen, NOT 0,043$’lık dirençle karşı karşıya kalırken, tanımlanmış bir destek seviyesi bulunmuyor. 10 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamaların her ikisi de 0,02 $’a yerleşiyor. RSI 47,35 ve stokastik 48,99 ile fiyatlar dürtüsel ve düzeltici hareketlerin bir karışımını gösteriyor. MACD hafif bir düşüş momentumuna işaret ediyor.

Hedera (HBAR) Fiyat Genel Bakış ve Tahmin

HBAR şu anda 0,0942$ ile 0,1067$ arasında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta %9,18, geçtiğimiz ay ise %18,04’lük bir düşüş yaşadı. Ancak son altı ayda %28,32 değer kazandı. En yakın direnç 0,1145 $ ve destek 0,0895 $ seviyesinde. RSI 49,37 ve MACD -0,0005 gibi teknik göstergeler, fiyatın düzeltici bir hareket içinde olduğunu gösteriyor.

Pepe (PEPE) Fiyat Genel Bakış ve Tahmin

Pepe (PEPE) için mevcut fiyat aralığı $0.00001276 ile $0.00001686 arasındadır. Yakın vadeli direnç 0,00001910$’da, daha güçlü direnç ise 0,00002319$’da. Destek önce 0,00001091$ ve ardından 0,00000681$’da bulunuyor. 10 günlük hareketli ortalama 0,00001236 $ iken, 100 günlük hareketli ortalama 0,00001360 $’dır. RSI 52,123 olup nötr bir pozisyona işaret etmektedir. Stokastik seviyeler 83,880’de yüksek ve aşırı alım koşullarına işaret ediyor. MACD seviyesi hafif negatiftir. PEPE düzeltici bir hareket içinde, geçtiğimiz hafta %15,90 düştü ancak aylık %46,51 ve son altı ayda %781,62 yükseldi.

VeChain (VET) Fiyatına Genel Bakış: 0,04 Doların Ötesine Geçecek mi?

VeChain’in fiyatı şu anda $0,03 ile $0,04 arasında değişiyor. Geçtiğimiz hafta %3,72 oranında düştü. Geçen ay ise %11,04 oranında düştü. Ancak altı ay içinde %17,42 değer kazandı. En yakın direnç 0,04 $ seviyesindeyken, destek 0,03 $ seviyesinde. RSI 50,97’de ve diğer göstergeler sabitken, VET güçlü bir momentum göstermiyor. Bu da fiyatın şu anda düzeltici bir aşamada olduğunu gösteriyor.

Sonuç

Sposnorlu içerik göndericisine göre NOT, HBAR, PEPE ve VET kısa vadede daha az potansiyele sahip. Yeni proje geleceği belirsiz olan CYBRO kripto para piyasasında etkili olabilecek mi merak ediliyor. Blast blok zincirinin getiri potansiyelini kullanmaktadır. İlk sürümü 2024 yılının 2. çeyreği olarak belirlenen CYBRO, başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?