STORJ Coin Yorum ve Fiyat Analizi: STORJ Yükselişi Durdurulamıyor

0

Geçtiğimiz ay başlarında 0,60 dolar seviyelerinde direnç gören STORJ yeni bir yükseliş hareketi zeminini direnci kırarak başlattı. Şubat yerel zirve konusunda 0,95 dolar seviyelerine kadar gerçekleşti. Bu zirve her ne kadar sevindirmiş olsa da uzunca bir süre düşüş etkisini sert gösterdi.

Düşüş devamlılığında 0,50 dolar bandına kadar geriledi. Ancak Kırmış olduğu 0,63 dolar direncini kendisine bir destek olarak tanıtan varlık bir süre yatay hareket sürdürdü.

Mart ayı başından bu yana yükselme hareketi sürdüren varlık gün içinde büyük bir sıçrama yaşadı. Fib düzeltmesi (0,89) dolardan kırılma fiyatın güçlü bir patlamasıyla sonuçlandı. Varlık ATH seviyesi olan 1,83 dolara kadar yükseldi.

Kaynak: Tradingview

Son olarak MACD sinyalleri gücünü hala koruyor. Ayrıca RSI verileri de aşırı alım bölgesini işaret ediyor. Güçlü bir hacim ve talep gören varlık hala yükselişini sürdürüyor. STORJ için bir miktar daha yükselme çok kuvvetli duruyor. 1,78 dolar seviyesinde dirençle karşılaşan varlık son harekette bir miktar toparlanma bekledi. Ancak önümüzdeki saatlerde direncini kırarsa 2 dolar bandını kırmak için hızlı bir toparlanma beklenebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın