Mart 23, 2021

STORJ Coin Yorum ve Fiyat Analizi: STORJ Yükselişi Durdurulamıyor

Geçtiğimiz ay başlarında 0,60 dolar seviyelerinde direnç gören STORJ yeni bir yükseliş hareketi zeminini direnci kırarak başlattı. Şubat yerel zirve konusunda 0,95 dolar seviyelerine kadar gerçekleşti. Bu zirve her ne kadar sevindirmiş olsa da uzunca bir süre düşüş etkisini sert gösterdi.

Düşüş devamlılığında 0,50 dolar bandına kadar geriledi. Ancak Kırmış olduğu 0,63 dolar direncini kendisine bir destek olarak tanıtan varlık bir süre yatay hareket sürdürdü.

Mart ayı başından bu yana yükselme hareketi sürdüren varlık gün içinde büyük bir sıçrama yaşadı. Fib düzeltmesi (0,89) dolardan kırılma fiyatın güçlü bir patlamasıyla sonuçlandı. Varlık ATH seviyesi olan 1,83 dolara kadar yükseldi.

Kaynak: Tradingview

Son olarak MACD sinyalleri gücünü hala koruyor. Ayrıca RSI verileri de aşırı alım bölgesini işaret ediyor. Güçlü bir hacim ve talep gören varlık hala yükselişini sürdürüyor. STORJ için bir miktar daha yükselme çok kuvvetli duruyor. 1,78 dolar seviyesinde dirençle karşılaşan varlık son harekette bir miktar toparlanma bekledi. Ancak önümüzdeki saatlerde direncini kırarsa 2 dolar bandını kırmak için hızlı bir toparlanma beklenebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?