Stellar’a (XLM) Samsung Desteği!

Kripto sektörü için büyük galibiyet olarak değerlendirebileceğimiz bir gelişme yaşandı. Samsung Blockchain Keystore, Stellar’a kucak açtı ve kripto para ödemelerinin çok daha geniş bir kesim tarafından benimsenmesine olanak sağladı.

Daha spesifik olarak, Samsung Blockchain Keystore şimdi Stellar’ın tam entegrasyonuna sahip, en yeni Galaxy akıllı telefon sahiplerinin cihazlarında özel anahtarları saklamasına ve yönetmesine izin veriyor. Bu entegrasyonun ilk sürümü Galaxy S serisinin son iki ürününü, Galaxy Note 10 serisini ve katlanabilir akıllı telefonu da kapsıyor. Samsung, Keystore ile entegrasyonundan sonra Stellar ekosisteminin büyümesinde daha aktif bir rol oynayacaktır.

Stellar Geliştirme Vakfı, blockchain hizmetlerini daha fazla cihaza getirmek amacıyla Samsung’un platformunu desteklemeye devam edecek. Stellar Geliştirme Vakfı’nın CEO’su Denelle Dixon yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kullanıcıların anahtarlarını saklamaları ve onları zincir üzerinde kullanmaları için gerçekten basit bir yol sunmak çok önemli ve bu nedenle heyecanlıyız.”

Samsung için çeşitli blockchain teknolojilerine yatırım yapan ilk endüstri devlerinden biri diyebiliriz. Stellar gibi önemli projelerin desteğinin yanı sıra, blockchain uygulamalarını araştıran yeni girişimlere de doğrudan yatırımlar yapıyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.