Stellar (XML) %7’lik Kazanç İle Trend Kripto Paralara Meydan Okuyor

0
637

Stellar’ın sınır ötesi ödeme çözümü ve Ripple’ın en büyük rakibi olan Stellar Lumens XML ,
günümüzdeki kripto piyasasının düz çizgi eğilimine karşı çıktı ve yüzde 7’lik etkileyici bir kazanç elde etti.

Karşılaştırma yapıldığında, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Eter (ETH), Ripple (XRP) ve EOS, %1’den daha az kazanımlara sahiptir.
Stellar’ın bu hafta geçirdiği yukarı yönlü yüzde 13’lük hareketinde, Blockchain.com’un sağladığı yaklaşık 500 milyon XLM’ninde (yaklaşık 125 milyon $) etkisi var diyebiliriz.

Hava yardımı haberi, kripto topluluğuna bir sürpriz olarak geldi ve söz konusu varlıkların miktarı ve hava yardımının ICO’lar ile daha fazla ilişkili olduğu gerçeği göz önüne alındı.
Ancak, Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb, “daha ​​kapsayıcı bir dijital ekonomi” yaratmak için hava yardımlarının gerekli olduğuna ve “ücretsiz olarak Lümen vermek için topluluklara ihtiyaç duydukları hizmetleri
tasarlamanın bir göstergesi olduğuna inandığını” belirtti.

Yapılan bu hava yardımı açık bir şekilde Lümen (XLM) koinine olan ilgiyi ve yatırımı artırırken, Reddit’te karışık bir resepsiyonla karşılandı.
Bir kullanıcı şu sözleri söyledi: “Bu, tüm zamanların en pahalı pazarlama başarısızlığı olarak nitelendirilebilir.”

Genel topluluğun, orijinal niyetine baktığımızda, sadece Stellar için değil, genel olarak kripto parasını benimsemeyi tercih eden iyimser görünüyor.

Ücretsiz 25 ABD doları değerindeki XLM’ye hak kazanmak için kullanıcıların bir Blockchain Cüzdan’a kaydolmaları ve
kripto topluluğundaki birçok gelenekselin dirençli olduğu bir gizlilik düzenlemesi olan Know-Your-Customer (KYC) prosedürlerini tamamlamaları gerekir.
Bu nedenlerden dolayı, diğer kripto borsalarıda daha kısıtlayıcı gereklilikler karşısında kullanıcıları çekmeye devam etmek için Blockchain.com tarafından yapılan hava yardımı taktiğini kullanabilir.

Stellar Hakkındaki Son Durum:
Stellar Lumens (XLM) bir hafta önce 0.24 $ ‘dan neredeyse 0.28$’e yükseliş gösterdi. Piyasa değeri 5.15 milyar dolar.
Kaynak:cryptocoinspy

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın