Stellar (XLM) Fiyatında Son Durum! Ayılar Kontrolü Ele Mi Geçirdi?

Stellar, 12 saatlik grafikte temel bir direnç seviyesinin altında işlem görüyor. Bu direnç kripto paranın daha fazla ilerlemesini engelliyor. Şu an için ayılar kontrolü ele almış gibi görünüyor ve Stellar fiyatını 0.32 dolar’a düşürmeyi hedefliyor.

12 saatlik grafikte oluşan simetrik üçgen modeli, 0,327 dolarlık bir fiyat hedefine sahip. Söz konusu fiyat, modelin yüksekliği referans alınarak hesaplanan %20’lik bir düzeltmenin sonucu.

Ancak boğaların bu düzeltmeyi önleme şansı hala var. Genellikle, aşağı yönlü bir kırılma, sonrasında dijital varlığın önceki desteği, bu durumda 0,42 dolar’dan yeniden test etmeye çalışacağı bir durumdur. Ayılar için ideal senaryo, desteğin 0,327 dolarlık fiyat hedefini yeniden test etmesidir. Bu seviyenin yeniden test edilmesi düşüş daha da derinleştirebilir. Bununla birlikte, boğalar Stellar fiyatını 0,42 dolar’ın ve özellikle 0,44 dolar’ın üzerine çıkarabilirse, düşüş görünümünü geçersiz kalır ve potansiyel olarak dijital varlığı 0,52 ABD dolarına doğru iter.

Özetle Stellar fiyatı, 12 saatlik grafikte simetrik bir üçgen modelinden aşağı yönlü kırılma yaşadı. Dijital varlık, uzun vadede 0,32 dolara ulaşmayı hedefliyor. XLM boğaları, düşüş görünümünü geçersiz kılmak için Stellar’ı önemli bir direnç seviyesinin üzerine çıkarmalı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.