Stellar (XLM) Fiyat Güncellemesi: Bu Grafik Modeline Dikkat!

0
300

XLM fiyatı, geçtiğimiz birkaç hafta içinde %160 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.60 dolar’ı gördü. Ancak, rekor seviyeye ulaştıktan sonra Stellar bir konsolidasyon aşamasına girdi. XLM, altı saatlik grafikte çizilen bullish pennant modeline bağlı olarak, büyük ölçüde yükselebilir veya acil bir destek seviyesine düşebilir.

XLM fiyatı, bullish pennant (yükselen flama) modelinin oluşması nedeniyle yükseliş eğilimi gösteriyor. 28 Ocak ve 13 Şubat arasındaki %160’lık artış “bayrak direğini” oluştururken, o zamandan beri yapılan konsolidasyon “flama” ile sonuçlandı. Aşağıdaki grafikte oluşum daha net görülebilir.

Söz konusu model, bayrak direğinin uzunluğu ölçülerek ve kırılmaya 0.51 dolar eklenerek belirlenen 0.82 dolar’ına %60 artış öngörüyor. Bu nedenle modelin beklenildiği gibi sonuç vermesi için, 0.51 dolar’ın üzerinde kapanan altı saatlik bir mum çubuğu zorunludur.

Diğer yandan, Stellar fiyatının 0.49 dolar ile altı saatlik 50 hareketli ortalamanın (MA) altına düşmesi, artan satış baskısının ilk göstergesi olacaktır. Dahası, 0.46 dolar’dan aşağıya yakın altı saatlik bir mum çubuğu, yükseliş görünümünü geçersiz kılacak ve bir düşüş trendinin başlangıcını işaret edecektir. Ortaya çıkan bu satış baskısı, 0.41 dolar’a doğru %10’luk bir düzeltmeyi tetikleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın