Stellar (XLM) 0,40 Dolar Seviyesine Doğru İlerleyebilir: 13 Ocak 2021

0
263

Stellar her geçen gün yeni bir gelişmeyi bizlere gösteriyor.  Stellar gün içerisinde Türkiye saatleriyle öğleden sonra 12:00 sularında bir kaçış noktası yakalamaya çalıştı.  Neredeyse son 1 haftalık azalan bir kanal içerisinde hapsolan trend varlık içinde bulunduğu kanal içinde bir çıkış yolu yakalamayı başardı. Olası gerçekleşecek başka bir modellemede XLM için 0,40 dolar seviyeleri umut vadediyor.

Stellar Gün İçinde Neler Yaptı?

Ocak ayının ilk haftasında yaşadığı patlamayla 0,40 dolar seviyelerini aşan Stellar bir düşüş ivmesine sıkışıp kaldı. Her ne kadar yatay eksen de kendisini tutturmaya çalışsa da durum bundan ibaret. Ancak gün içinde bu düşüş trendini kırabilecek bir ivmelenme yaşadı. Bu azalan ivme kanalının üst varyasyonunu kırmayı başaran varlık 0,2910 seviyesine ulaştı. Kırılmanın önemi büyük. Bu kırılma ile 2021 rallisi hız kazanabilir. Rallinin sürekliliği için de gerekli bir kırılmaydı.

Kaynak: Tradingview. XLM/ USDT

Stellar için 2 İhtimal Konuşulabilir

Stellar için şu an iki seçenek olduğu söylenebilir. Birincisi 0,29 direnci kırılmış olabilir fakat seviyede tutunma çabasının devam etmesi gerekmekte. Bu durumda kısa bir düzeltmeye gitmesi ve hızlıca 0,40 dolara sıçraması için sürecin hızlanacağı söylenebilir.

Öte yandan diğer seçenek ise 0,29 dolar seviyesinde tutunamama ihtimali. Şu an için grafikler ortalama hareketin ve göreli güç endeksine dayanarak beklenmediğini gösterse de dikkatli olmakta fayda var. Direnç üzerinde duramaması durumunda yeni bir çekilmeye ve 0,22- 0,17 dolar arasında yeni bir düşüş ivme kanalına kendisini sürükleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın