Stellar Lumens (XLM), Synthetix (SNX), NANO Fiyat Analizi: 20 Aralık

Kripto para piyasasında altcoinler, yatırımcıların gözdesi oldu diyebiliriz. Bu noktada, size fiyat hareketleri merak edilen 3 altcoinden bahsedeceğiz.

Stellar’ın XLM’si Kasım ayındaki güçlü performansının ardından bir konsolidasyon aşamasındaydı. Kısa vadede herhangi bir ivmeden yoksun kalan XLM için 0.172 dolar seviyesindeki desteğin tutması bekleniyor. Synthetix (SNX)’in çizelgelerine baktığımızda düşüş eğilimi görüyoruz. Nano da, Kasım ayının sonundan itibaren bazı kazançları geri aldı ve 1 dolar seviyesini bir kez daha test edebilir.

Stellar Lumens (XLM)

XLM’nin Kasım ayında bir hafta içinde açıkladığı yaklaşık %180’lik kazançların ardından Aralık ayı, XLM için sakin bir ay oldu diyebiliriz. XLM, o zamanlar bir konsolidasyon aşamasındaydı. 0,172 dolar ve 0,18 dolar’lık destek seviyeleri dikkat edilmesi gereken seviyeler olarak öne çıkıyordu.

Her iki seviyenin dışındaki bir hareket, bir kırılmanın göstergesi olmalıdır. Ancak, kısa vadede XLM her iki yönde de fazla ivme göstermedi. 0,172 dolar’lık destek seviyesinin yeniden test edilmesi, uzun bir pozisyon açmak için kullanılabilir.

Synthetix (SNX)

SNX, fiyat ile momentum arasındaki düşüş farklılığını vurguladı ve 6,46 dolar’lık direnç seviyesini test ettikten sonra %5 düşüş yaşayarak 6.1 dolar’a düştü.

En son işlem sırasında SNX, sapmanın ardından kayıplardan kurtulmuş gibiydi. Fiyat düştüğünde düşük işlem hacmi ile birleştiğinde, fiyatın önceki yükseliş trendini sürdürmek ve 6.46’lık direnç seviyesini geçmek mümkün olabilir.

Nano (NANO)

NANO da geçtiğimiz haftalarda XLM’ye benzer bir fiyat sundu diyebiliriz. Bununla birlikte yazı yazarken, NANO 1.17 dolar’dan 1.07 dolar’lık destek seviyesine doğru bir dalış yapmaya başladı.

Müthiş osilatör, düşüş eğilimi gösteren ikiz bir zirvenin oluşmakta olabileceğini de öne çıkardı. Fibonacci Retracement aracı, 1.03 dolar’ın fiyatın sıçrayacağı bir seviye olabileceğini belirtti.

1 dolar’ın altındaki bir hareket, düşüş hissinin yaygın olduğunu gösterir ve bu düşüş senaryosunda 0.94 dolar’a düşüş de muhtemel gözüküyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.