Ekim 8, 2018

Rapçi Soulja Boy Yeni Şarkısında Bitcoin’den Kazandıklarını Anlatıyor


Son güncellenme : 12.11.2018 - 17:41

Ünlü rapçi Soulja Boy bitcoin satıcısı olabilir.

İlk şarkısı “Crank That” ile bilinen 28 yaşındaki şarkıcı, “Young Draco” adlı son albümünde bitcoin ile ilgili bir şarkı sundu.
“Bitcoin” isimli şarkı Soulja’nın görünüşte 6.000$ yatırdığı bitcoin’den nasıl 1 milyon dolar kazandığını anlatıyor.
Şarkı sözleri şu şekilde başlıyor, “Adamım, bu kriptopara gittikçe çılgınlaşıyor adamım” ve devam ediyor:
“Bitcoin’de 100,000$ kazandım. (bit)
Beni bitcoin’le oynarken görebilirsin. (bit)
Beni bitcoin’de yükselirken görebilirsin. (yeah)
Bitcoin’e 6,000$ harcadım.”
Soulja ileride kriptopara kullanan gruplara ödeme yaptığını, ya da en azından holding’lerinden kazandıklarını Paypal ve nakit uygulamasına gönderme işlemlerinden önce belirtebilir.(“Sahnelere çıkıyorum ? beni anlıyor musunuz… kriptopara için gruplarını çalıştırıyor”).

O aynı zamanda litecoin sahibi olduğunuda belirtiyor, ama holdingleri hakkındaki şarkısında hiçbir şirket detayını paylaşmamış.

Soulja Mims, Snoop Dogg, 3lau ve Young Dirty Bastard gibi kriptopara işine giren son şarkıcılardan biri, tüm bu şarkıcılar bazı projeler ve performanslar ile bu işe dahil oldu.
Bitcoin, son günlerde Eminem’in yeni albümü “Kamikaze”‘ de bile oynatıldı.
“Benzemeyen” şarkısında ki Misafir Sanatçı Royce Da “artık herkes bitcoin yapıyor” sözlerini yazmıştı. O sözlerinde şaka yapmıyordu.
Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Birkan BİÇİCİ hakkında :

Yaklaşık 3 yıldır Tv kanalı, haber sitesi gibi çeşitli mecralarda Editör olarak çalışıyorum. Bitcoin ve Blockchain'in gittikçe önemli hale gelmesiyle birlikte sektör hakkında yaptığım araştırmaları ve sektörle ilgili önemli bilgileri sizlere yardımcı olmak için Koinfinans bünyesinde paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?