Şubat 17, 2023

Sony Altcoin Tercihini Açıkladı: Fiyat Fırladı!

Astar Network ve Sony Network Communications, NFT’ler ve DAO’lar için bir Web3 kuluçka programı geliştirmek amacıyla ortaklık kurdu.

Astar Network CEO’su Sota Watanabe, Web3 kuluçka programını Mart ayından Haziran ayına kadar yönetecek olan Singapur merkezli Web3 teknoloji şirketi Startale Labs’ı kurdu. Programın başvuru dönemi 17 Şubat’ta başlayacak ve 6 Mart’ta sona erecek.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere basın açıklamasına göre, Sony Network Communications tarafından düzenlenen programın amacı, blockchain teknolojisinin kendi sektörlerindeki sorunları nasıl çözebileceğini keşfetmek. Ayrıca programdaki projeler Sony Network Communications tarafından yatırım için de değerlendirilebilecek.

Startale Labs CEO’su Sota Watanabe konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“NFT sektöründe ve Grup bünyesindeki diğer Web3 girişimlerinde Sony Network Communications ile Web3 kuluçka programını başlatmaktan memnuniyet duyuyoruz. Her iki şirketin bilgi ve kaynaklarını paylaşmayı umuyoruz.”

Astar Network, Polkadot ekosistemine gelen ilk parachain’lerden biridir. Incubator programı, Astar Network’ün Web3 teknolojisi için uygulamaları araştırmakla ilgilenen işletmelerle sürekli işbirliğinin bir bileşenidir. Geçtiğimiz ay düzenlenen Web3 hackathon’unda Astar Network, dünyanın en büyük otomobil üreticisi Toyota ile işbirliği yaptı.

Programa kabul edilen kişiler 10 ila 15 gruba ayrılacak ve Dragonfly, Fenbushi Capital ve Alchemy Venture oturumlar düzenleyecek.

Kaynak : Coincu
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?