Ocak 22, 2024

Son Zamanların Popüler Meme Coin’i Performansıyla Pepe Coin’i Geride Bıraktı: İşte Gelişmeler!

Son zamanların popüler meme coin’i Dogwifhat (WIF) 24 saatlik işlem hacminde Pepe’yi (PEPE) geride bıraktı. Solana tabanlı meme coin’in işlem hacmi 36,6 milyon dolara ulaşarak, 35,6 milyon dolarlık bir hacim kaydeden uzun süredir favori olan Pepe’yi geride bıraktı. Bu bağlamda da gelecek vaat eden dijital varlık için yeni bir kilometre taşı oldu demek mümkün.

İşlem Hacmine Göre En İyi Meme Coinler

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogecoin ve Shiba Inu uzun zamandır işlem hacmine göre meme kripto para alanının devleri olmuştur. Ancak bu durum hızla değişmektedir. DOGE 24 saatlik 657.577.938 dolar hacimle liderliğini korurken, Shiba Inu 130,4 milyon dolar ile onu takip ediyor.

Bununla birlikte, Bonk (BONK) ve Memecoin (MEME) gibi yeni katılımcılar da 51,2 milyon dolar ve 47,6 milyon dolarlık işlem hacimleriyle dalgalar yaratıyor. Daha önce alt sıralarda yer alan Dogwifhat, Pepe’yi geçerek ticaret faaliyetlerinde önemli bir yükseliş gördü.

Dogwifhat sadece işlem hacmi açısından değil, aynı zamanda kripto para alım satım platformlarında da tanınırlık kazanıyor. Binance Futures kısa süre önce 50x’e kadar kaldıraçla sürekli bir sözleşme başlattığını duyurarak meme coinin görünürlüğünü ve potansiyel likiditesini artırdı.

İşlem hacmine göre WIF için en iyi piyasalar arasında Raydium ve Gate.io gibi merkeziyetsiz ve merkezi borsalar yer alıyor ve bu da hem merkeziyetsiz finans (DeFi) meraklıları hem de geleneksel trader’lar arasında genişleyen bir çekiciliğe işaret ediyor.

Artan popülerite, Solana tabanlı meme coin‘lere olan ilginin yeniden canlanmasıyla desteklenmektedir. On-chain ölçümler, Solana ve buna bağlı olarak Dogwifhat gibi tokenlar için ağ aktivitesinde bir artış olduğunu göstermiştir ve bu token’lar kısa süre önce stabilize olmadan önce önemli bir yükseliş yaşamıştır.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?