Eylül 13, 2023

Son Zamanların İlgi Odaği Shibarium’dan Yeni Rekorlar Gelmeye Devam Ediyor: Topluluk Heyecanlı!


Shibariumscan’e göre, bu hafta iki milyon işlem kilometre taşını aştıktan sonra, Shibarium Katman-2 blok zinciri günlük transferlerde yeni bir zirveye ulaştı. Ayrıca yaklaşık yüz bin cüzdan adresinin daha bağlandığı görüldü.

Shibarium Ölçümleri Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Şu ana kadar toplam işlem sayısı 2.347.532’ye ulaştı. Bu haftanın başlarında Shibarium’da 202.900 işlemle günlük zirveye ulaşıldı. Bağlantılı cüzdan adreslerinin sayısı da önemli ölçüde artarak bugün itibariyle toplam 1.211.432’ye ulaştı.

Shibarium’da işlem yapmak için gerekli olan token Bone ShibaSwap’tir (BONE). Shibaswap DEX’teki yönetim belirtecidir. Aynı zamanda SHIB’nin Katman-2 çözümünde bir gaz belirteci görevi görür. Kullanıcılar ve balinalar son zamanlarda bu faydalı tokenı stokluyor.

BONE milyoner adreslerinin sayısı son 30 gün içinde %50 arttı. Bu cüzdanlarda 10.000 ila 100.000 BONE mevcut. Geçtiğimiz hafta, BONE’un yanı sıra bir başka Shibarium tokenı olan LEASH, Avustralya kripto para borsası GroveX tarafından eklendi.

LEASH, SHIB sahiplerine yukarıda bahsedilen DEX, ShibaSwap üzerinde stake etme karşılığında ödül kazanma fırsatı veriyor. TREAT tokenine gelince, Shiba Inu’nun pazarlama uzmanı Lucie, bugün bir X gönderisi yayınlayarak SHIB ordusunu dolandırıcıların hilelerine kanmamaları konusunda bir kez daha uyardı. TREAT henüz piyasaya sürülmedi. Bu token, takma adlı Shytoshi Kusama liderliğindeki SHIB geliştiricilerinin şu anda üzerinde çalıştığı güncellemeler listesine dahil edilmiştir.

Bu arada, aynı adlı yakım izleme projesinin Shibburn web sitesi, son 24 saat içinde Shiba Inu coinlerinin yakım oranının en yüksek formda olmadığını gösteriyor. Toplam 40.467.566 SHIB yakılarak yakma oranı yalnızca %5 azaldı. Bu da temel olarak harcanamaz cüzdanlara gönderildikleri ve sonsuza kadar orada kilitli kaldıkları anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şimdiye kadar toplam 410.658.899.531.869 SHIB tokenı imha edilmiştir.

Yine de, Shibburn’ün daha önce attığı tweet’e göre, iki yıl önceki bu büyük yanma SHIB fiyatını etkilemedi. O dönemde yatırımcılardan gelen büyük talep SHIB’i muazzam bir zirveye taşıdı. Genel olarak, o zamandan bugüne, Shiba Inu akıllara durgunluk veren bir şekilde %46.000.000 arttı.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?