Son Dakika: PNT 1 Dakika İçinde Yüzde 1000’den Fazla Artış Kaydetti!

0
392

PNT Coin 1 dakika içinde yüzde 1142 gibi astronomik bir yükseliş kaydetti. Coin o kadar hızlı yükseldi ki bırakın alım yapmayı elinizdekileri satmak için bile zamanınız olmayabilirdi. Bu artış kesinlikle son zamanlarda markette görülen en büyük hareketlerden birisiydi. Özellikle son zamanlarda piyasa oldukça hareketli ve devasa yükselişler dikkat çekiyor.

PNT Coinin 0.52 Dolar seviyesinden 6.40 Dolar seviyelerine kadar yaptığı bu inanılmaz artış piyasaya adını altın harflerle yazdı. Son zamanlarda çok konuşulan Dogecoini bile yükselişiyle geride bıraktı. Görünen o ki bu hareket uzun süre konuşulacak.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın