Son Çöküşü Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Bitcoin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesinden mevcut seviyelere düşeceğini doğru şekilde tahmin eden analist, BTC için güncel tahminlerini paylaştı.

Capo takma adıyla tanınan analist, 550.600 takipçisine yakın gelecekte Bitcoin fiyatında yükseliş beklediğini söyledi.

“Hala kısa vadeli yükseliş bekliyorum. Bana göre düşüşe geçmenin zamanı değil.” 

Capo analizinde mevcut ayı piyasası ile son büyük BTC ayı piyasası olan 2018 arasında benzerlikler tespit etti. Analist aşağıdaki grafikle birlikte şu ifadeleri kullandı:

“2018’deki BTC’ye karşı şimdiki BTC.”

Bitcoin seviye

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Capo Bitcoin için bir short squeeze (kısa pozisyon sıkıştırması) öngörüyor. Short squeeze, açığa satış yapan birçok kişinin pozisyonlarını kapatmak zorunda kalması nedeniyle bir varlığın fiyatının hızla yükselmesi sonucunda ortaya çıkar.

“Short squeeze muhteşem olacak.” 

Yakın zamanda takipçilerini güncelleyen Capo, tahminlerine bağlı kalıyor ve 21.000 dolar seviyesine doğru bir yükseliş hedefliyor.

“Bu hareketin bu kadar düşük seviyelere gitmesini beklemiyordum. Aslında sıçramanın daha erken gelmesini bekliyordum. 

Bununla birlikte, SPX [Standard & Poor’s 500 Endeksi] yükseliyor ve DXY [ABD Doları Endeksi] düşüş yapıyor. BTC hala destekte. Bu büyük bir ayı tuzağı olabilir. 

21.000 dolara sıçrama hala oyunda.”

Sonunda, Capo boğa tahminine dair son noktayı şu şekilde koyuyor.

“19.000 dolar seviyesine bir geri ödeme çok bullish (boğa-yükseliş) olur.” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.