Mart 2, 2024

Solana Yeniden Yükselişte: SOL Hafta Sonu Rallisiyle Yükselecek mi?

Solana, Nisan 2019’daki lansmanından bu yana DeFi, NFT ve Web3 sektörleri dahil olmak üzere genel olarak kripto para piyasasında güçlü bir büyüme kaydetti. Ağda birçok proje aktif olarak çalışmaya devam ederken, yeni projelerin de yıl içerisinde artmaya devam etmesi olası.

Solana’nın resmi web sitesinde verilen bilgilere göre, şirketin ana değer önerisi süresiz olarak düşük maliyetli işlemler sunmak. Bu da ağın Ethereum gibi diğer platformlarla doğrudan rekabet ettiğinin en açık kanıtı.

Solana, uzun bir yıl süren düşüş eğiliminin ardından 130 dolar fiyat seviyesini aşmıştı. Son verilere göre, SOL son 24 saat içinde %2,3’ün üzerinde artış gösterdi. SOL ayrıca son yedi günde %30’un üzerinde artış kaydetti. Bu süre zarfında SOL, mevcut fiyatına düşmeden önce 98 dolardan 135 dolara kadar yükseldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto para piyasası haftayı oldukça hareketli kapatmaya hazırlanırken, SOL fiyatının ulaşabileceği olası seviye merak konusu.

Piyasa koşulları, fiyat hareketi, gelişmeler, arz ve kullanım durumları gibi çeşitli faktörler, Solana fiyatının hafta sonu boyunca fiyatının yükselip yükselmeyeceğini belirleyecek kritik temeller.

Changelly’deki kripto uzmanları, 2024’ün başındaki davranışına dayanarak, hafta sonu için SOL için fiyat tahminlerini sundu. Bu zaman dilimi için SOL’un minimum fiyatının 116,25 dolar ve maksimum fiyatının 131,59 dolarlık fiyat beklentileri bulunuyor.

Öte yandan oratlama fiyat tahmini ise 131 dolar civarında yer alıyor. Bu da ortalama 130 dolar civarında bulunan SOL’un, fiyatını aynı seviyede tutacağını gösteriyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?