Ocak 12, 2024

Solana Yatırımcılarına Müjdeli Haber: Binance’den Önemli Listeleme!

Dev kripto borsası Binance, altı yeni işlem çiftinin eklendiğini duyurdu. SOL/USDC, ARB/FDUSD ve DOCK/USDT çapraz marjin çiftleri olarak, SOL/USDC, ARB/FDUSD ve OP/FDUSD ise izole marjin çiftleri olarak borsaya dahil edildi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere marjin ticareti, kullanıcıların kaldıraçlı işlemlerde kullanmak üzere ödünç alınan fonlara erişmesini sağlar.

Borsa, “Binance Margin, platformda sunulan alım satım seçenekleri listesini sürekli olarak gözden geçirip genişleterek kullanıcı portföylerinin daha fazla çeşitlendirilmesine ve alım satım stratejilerinde esnekliğe olanak tanıyarak kullanıcı alım satım deneyimini geliştirmeye çalışmaktadır.” açıklamasında bulundu. Bir kripto para biriminin yukarıda belirtilen programa dahil edilmesi, likiditesini ve işlem hacmini artırarak daha fazla oynaklığı tetikleyebilir.

Solana (SOL), son 24 saat içinde fiyatı %5 düşerek önemli fiyat dalgalanmalarına tanık olan tek token oldu. Ancak bu durum, bugün piyasada yaşanan genel düzeltmenin bir sonucu olabilir.

Bu, 2024 yılının başından bu yana Binance tarafından yapılan ilk hamle değil. Yılın başında Monero (XMR), Zcash (ZEC) ve diğer kripto paraları düzenli incelemelere tabi tutulacakları İzleme Etiketi listesine yerleştirdi. Gerekli kriterlere uymamaları, nihai olarak listeden çıkarılmalarına neden olabilir.

Bu haftanın başlarında Binance, aralarında LTC/UAH, FLOKI/TUSD, COS/BNB, COTI/BNB, MULTI/BTC ve diğerlerinin de bulunduğu dokuz spot işlem çiftini kaldırma sözü verdi. Bu çiftlerle hizmetlerin sonlandırılması 12 Ocak’tan itibaren geçerli oldu.

Kaynak : cryptopotato
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?