Mart 1, 2024

Solana Trader’ından Bu Meme Coin’ine Büyük Yatırım: Neler Oluyor?

Kripto pazarında yükselen bir meme coin olan Dogwifhat (WIF), tek bir Solana (SOL) yatırımcısından dikkate değer bir sermaye girişi aldı. Bu gelişme kripto topluluğu arasında geniş bir ilgi ve spekülasyon dalgasına neden oldu. Yakın zamanda Lookonchain tarafından paylaşılan bir tweet’e göre, kimliği belirsiz bir trader, Binance’den yaklaşık 2,15 milyon dolar değerinde 16,160 SOL’luk önemli bir tutarı çekti.

Fonlar daha sonra şaşırtıcı bir fiyat olan token başına 0,8871 dolardan 2,43 milyon WIF tokenı satın almak için kullanıldı. Bu büyük işlem, trader’ın niyetlerine ve içeriden bilgiye sahip olup olmadığına dair bazı soruları beraberinde getirdi. Piyasa, bu hamleye olumlu tepki verdi ve WIF fiyatı önemli ölçüde arttı. Şu anda, Dogwifhat’in fiyatı 0,9762 dolara yükseldi. Son 24 saatte %16,42 ve son 30 günde %334,97 artış kaydetti.

Robinhood Dogwifhat’ı Listeliyor

Robinhood Crypto Europe’un WIF’i sessizce desteklenen varlıklar listesine eklemesi, Dogwifhat’ı çevreleyen yükseliş hissiyatına ek bir gelişme olarak kaydedildi. Finansal hizmetler alanında popüler bir ticaret uygulaması olan Robinhood, Avrupa’daki kripto para birimi ticaret platformu için WIF’i sessizce ekledi. Bu eklemenin dikkat çekici olmasının nedeni, Robinhood’un resmi bir duyuru yapmamış olmasıdır. Ancak, meme coin artık Avrupalı ​​kullanıcılar için ticarete açıktır ve Solana tabanlı token için yeni bir pazar potansiyeli sunar.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?