Solana İlgisinin Arkasında Ne Var? Kripto Uzmanı SOL Yükselişini Değerlendirdi

0

Dijital varlıklarda deneyimli bir yatırımcı olan popüler kripto para birimi uzmanı Lark Davis, Solana‘nın (SOL) göz alıcı rallisinin arkasındaki en etkili katalizörleri sıraladı.

Teknoloji ve ekosistem

Lark Davis’e göre, Solana (SOL) fiyatındaki artış hem temel hem de duyarlılık tarafından yönlendiriliyor. İlk ​​olarak, uzman Solana (SOL) teknolojisinin rakibi Ethereum’dan (ETH) daha güçlü olduğunu iddia etti.

Davis, Solana’nın çok daha etkileyici üretim hacmine ve ihmal edilebilir ücretlere sahip olduğunu ekledi. Dahası Solana (SOL), Ethereum’dan (ETH) farklı olarak Katman 2 çözümleri olmadan ölçeklenebilir.

Bunların yanında trader’a göre Solana (SOL), hem DeFi hem de NFT segmentlerinden geliştirilerici çekmeyi başardı. Hemen hemen her üst düzey Ethereum DeFi protokolünün kendi Solana tabanlı taklitçisi var.

Solana’daki (SOL) GameFi patlaması bu çılgınlığın bir sonraki adımı olabilir.

Solana’ya (SOL) kurumsal para geliyor

Solana (SOL) ekosistemi, her türden VC’den (melek yatırımcı) büyük ilgi gördü. Haziran ayının başlarında Solana ağının arkasındaki geliştirme ekibi olan Solana Labs, dev yatırım firmalarının da olduğu fonlamada 314 milyon dolar’lık bir sermaye toplamayı başardı. Solana Labs’e yatırım yapanlar arasında Polychain Capital, Andreessen Horowitz, Alameda Research, Blockchange Ventures, CMS Holdings, Coinfund, CoinShares, Collab Currency, Memetic Capital, Multicoin Capital, ParaFi Capital, Sino Global Capital, Jump Trading ve  Boys Noize yer alıyor.

Hatta bazı yatırımcılar Solana (SOL) ekosistemini başlatmak için özel finansman programları başlattı. Solana temelli projeler, multi-milyon dolar’lık döngüleri tamamlıyor. Solana Tabanlı DeFi Cyclos da, Solana’ya yeni bir tür otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıyı getirmek için 2.1 milyon dolar topladı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın