Ocak 25, 2023

Solana için Tehlike Sinyalleri mi Çalıyor? İşte Bilinenler


Kripto para piyasası %3,34 düşüşle 1,02 trilyon dolara geriledi. Öte yandan Solana (SOL), CoinMarketCap’e göre %6,3’lük düşüşle 23,33 dolara gerileyerek bu fiyat düşüşüne katıldı. SOL, bu yılın başından bu yana yaşanan ralliden iyi bir şekilde yararlanmayı başardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere FTX’in çöküşü ve iflas başvurusunda bulunmasının ardından en düşük fiyat noktası olan 8,14 dolara düşen bir kripto para birimi için, mevcut fiyat seviyesi çok etkileyici bir esneklik ve cesaret gösterisi olarak kabul ediliyor.

Solana dolar grafik

Yılın başından bu yana tutarlı bir günlük ve haftalık kapanışla, Solana’nın hareketleri, genel olarak riskli varlıkların karakteristiği olan sadece bir geri çekilme olarak kabul edilebilir.

Solana eşdeğeri olan Ethereum rakiplerinin çoğunluğu da eşit düzeyde bir fiyat düşüşü kaydetti. Bu da ayıların SOL fiyatını düşürmeye yardımcı olmak için altta yatan bir niyet olmadığını gösteren bir eğilim.

Şu anda Solana protokolü söz konusu olduğunda, temeller doğru yolda ilerliyor. Ağın bir zamanlar kötü bir şöhrete sahip olduğu gibi artık kesintilere uğramamasının yanı sıra, yaygın olarak kabul gören topluluk odaklı projeler blok zincirinde başlatılıyor ve onu dünyanın en çok kullanılan akıllı sözleşme merkezlerinden biri olarak yeniden kuruyor.

Solana artık, en popüler olanı Bonk (BONK) ve genel olarak protokolün genel büyümesine yardımcı olan kendi meme coin’i dahi var. Solana’nın büyüyen ekosistemi ve topluluğu, SOL fiyatının çok yakında sıçrayacak bir direnç bulma şansını arttırıyor.

Güncel fiyat hareketini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?