Solana Fiyatı Boğalarla Yükseliyor: Hedef 125 Dolar!


Solana (SOL) fiyatı yakın zamanda %5,5’in üzerinde yükseliş kaydederek 100 doların üzerine çıkmayı başardı. SOL fiyatı teknik göstergelerde de iyimser bir görünüm sunarken, beklentiler 125 doları geçmesi yönünde.

Dahası, Solana kısa vadeli alçalan trend çizgisi direncini çoktan aştı ve bu kırılma seviyesinin yeni destek olarak teyit edilmesi için yeniden test etmeye hazırlanıyor. SOL’un 100 doları geri kazanması yakın vadede giderek daha olası görünürken, analistler önemli ölçüde daha fazla yükselişin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini tartışıyor.

solana fiyatı 125 dolara doğru ilerliyor

Solana Fiyatı 125 Doları Geçebilir mi?

Bazı analistler, dijital varlıklardaki daha geniş riskli canlanmanın yanı sıra niceliksel eğilimlerin Şubat ayı boyunca alıcıların lehine kesin olarak değişmesi halinde SOL’un 125 dolar civarında zorlu direnci yeniden ziyaret ettiğini düşünüyor.

Bununla birlikte, daha iddialı tahmin sunan analistler, geçmiş parabolik performanslara dayanarak SOL’un 260 dolar ve hatta 1000 dolara yakın rekoruna yönelik bir saldırıyı göz ardı etmeyi reddediyor.

Elbette geçmiş veriler, Solana fiyatındaki volatilite eğilimi ve yerçekimine meydan okuyan üç veya dört haneli yüzde rallilerinin uzun sürmeyeceği konusunda da uyarıyor.

Boğaların gücünü yitirmesi durumunda 80 dolar civarındaki desteğe gerileyebilir ve sert düşüşü tetikleyebilir. Buradaki kayıplar 50 dolaırn da altına doğru gerileme riski taşıyor.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?