Solana Fiyatı Ayıları Alt Ederek Yeni Yükseliş Kaydedecek mi?


Kripto para piyasası dalgalı görünümünü sürdürmeye devam ediyor. Birkaç varlık kazanç elde ederken, çoğunluğu düşüş yönünde işlem görüyor. Solana fiyatı ise bugün yüzde 5’lik bir artışla 159 dolara ulaşarak bu dalgalanmadan faydalandı. Ancak, küçük bir düzeltme ile tekrar 151 dolara geriledi.

SOL, son yedi günde yüzde 12’lik bir düşüş yaşadı ve bu, piyasanın geri kalanıyla uyum içindeydi. Yıllık bazda ise yüzde 880’lik bir artış kaydetti.

Ancak Solana’nın bu yükseliş serisinin hafta sonu kesintiye uğrayacağı görülüyor. Changelly’den alınan verilere göre, SOL önümüzdeki birkaç gün içinde bir düşüş trendi yaşayacak ve yaklaşık yüzde 4’lük bir düşüşle 152.99 dolara kadar gerileyecek.

solana fiyatı yükseliş serisini sürdürecek mi?

Kripto para analisti Ali Martinez, son tahminiyle piyasaya yeniden güven getirdi. Martinez, Solana’nın yüzde 53 oranında yükselebileceğini belirtti. Analist, 143 doların destek, 178 doların ise güçlü bir direnç seviyesi olarak önemli olduğunu vurguladı. Bu seviyelerin, SOL’un hangi yönde kırılacağını belirleyeceğini ifade etti.

Solana Yükselişini Sağlama Gücüne Sahip mi?

Kripto para piyasasını birçok faktör etkiliyor ve düzenleyici ortam da şüphesiz bunlardan biri. Solana ağı, özellikle meme coin sektöründeki artan faaliyetlerden yararlanıyor. Ancak, yazı yazıldığı sırada çoğu SOL tabanlı meme coin düşüşteydi ve bu varlıkların piyasa değeri son 24 saatte yüzde 4.6’lık bir düşüş yaşadı.

Artan etkileşim ve ağ faaliyeti, varlığın fiyatını artırıyor. Bu faaliyetlerdeki bir düşüş, SOL üzerinde ters etki yapacaktır. Altcoin ayrıca, Solana ağının teknolojik gelişmelerle ilerleme kaydetmesi durumunda da fayda sağlayacaktır.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?