Mart 24, 2024

Solana Etkisi! Bu Altcoinler Kazanç İddia Ediyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Uzmanlar, Bitcoin’in değerinin bir sonraki yarılanma olayından sonra sıçrayabileceğini söylüyor. Fiyatın %200 oranında yükselebileceğini düşünüyorlar. Bu tahmin, birçok kişinin diğer kripto paralara da bakmasını sağlıyor. Solana’nın parlama şansı vardı ama bazılarının umduğu gibi yükselmedi. Yine de, büyük hamleler yapma potansiyeline sahip tokenlar olduğu iddia ediliyor.

BlastUP Ön Satışı 2,5 Milyon Dolara Ulaştı: Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, başlangıcıyla manşetlere çıkan bir Katman 2 blok zinciri olan Blast’a dayanan bir launchpad platformudur. BlastUP, sadece birkaç hafta içinde 2,5 milyon doların üzerinde fon toplayarak Blast’ın izinden gittiği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

İçerik göndericisine göre eksiksiz bir Web3 ve yapay zeka araçları paketi ile DApp’leri başlatmaya yönelik yenilikçi çözümleri yeni başlayanlar için bir hit olacağından BlastUP’ın etkisi çok büyük olabilir. Platforma katılan herkes için kapsamlı bir araç seti ve ödüllendirici bir sistem sunduğu iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre BlastUP tokenlerinin ön satışı devam ediyor ve beşinci aşamadaki fiyat 0,055 dolar olarak belirlenirken, borsalar tarafından kabul edilir ve ekibi sadık kalırsa fiyatında artış yaşanabileceği iddia ediliyor. Fakat kesin değildir, risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

Ekibinin aktardığına göre BlastUP token sahipleri, öncelikli token satışından IDO’larda özel sadakat ödüllerine kadar birçok avantaja erişebilirler. Ayrıca BlastUP tokenlerini stake ederek faiz kazanabilir ve desteklenen projelerden ücretsiz token sağlayan tohum stake etme özelliğinden yararlanabilirler.

İçerik göndericisine göre BlastUP sadece başka bir kripto projesi değil, geniş bir kitlenin sadakatini kazanmak için güçlü bir temele sahip. Bu launchpad, blockchain girişimleri için giriş engellerini azaltmayı ve en başından itibaren başarılı olmak için her şeye sahip olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

BlastUP’ın ayrıntılı yol haritası 2026’ya kadar uzanmakta olup, bir AI IDO tarayıcısı, AI Startup Team Tools ve Community Marketplace’i tanıtmayı planlamaktadır.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Polygon’un Büyüme ve Direnci: Piyasanın Karışık Sinyalleri

Polygon bir aylık %3,58’lik bir büyüme ve altı aylık %92,01’lik etkileyici bir artış gösteriyor. Bu rakamlar, mevcut fiyatın 0,99 dolar civarında olduğu bir momentuma işaret ediyor. En yakın direnç olan 1,13 dolar’a olan mesafe büyüme için yer olduğunu gösteriyor. Ancak MACD’nin satış sinyali vermesi ve 10 günlük SMA’nın da düşüşe işaret etmesi nedeniyle kısa vadeli satış baskısı ani yükselişi engelleyebilir. Dengeli bir bakış açısı, 0,82 dolar ve 0,63 dolar’lık kilit desteklerle kısa vadeli dalgalanmalar yaşanabileceğini öngörüyor.

Uzun vadeli bakıldığında, 6 aylık %92,01’lik değişim dikkat çekicidir. Devam etmesi halinde en yakın direnç seviyesine ve muhtemelen ötesine doğru istikrarlı bir yükseliş anlamına gelebilecek güçlü bir geçmiş büyüme gösteriyor. 100 günlük SMA’nın alım sinyali olumlu bir görünümü desteklese de, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,003 dolar’dan yukarı doğru yolculuğun uzun ve öngörülemez olabileceğini düşündüren boşluğu fark etmek çok önemlidir. Yatırımcılar, ilerlemeyi etkileyebilecek olası piyasa değişimlerine karşı sağlam büyümeyi tartmalı ve daha zor zamanlarda varlığın direncini ölçmek için destek seviyelerini göz önünde bulundurmalıdır.

Çığ Fiyat Dalgalanması: Potansiyel ve Dikkat

Avalanche geçtiğimiz ay %45’in üzerinde kayda değer bir artış ve son altı ayda %523’ün üzerinde daha da etkileyici bir büyüme gösterdi. Fiyatı şu anda 54 dolar seviyesinin üzerinde olduğundan, momentumun onu 61,66 dolar seviyesindeki ikinci direnç seviyesine doğru taşıma potansiyeli var. Ancak, 100 günlük hareketli ortalamasına olan mesafe dikkatli olunması gerektiğini gösteriyor. İyimser olarak, trend devam ederse, heyecan Avalanche’ı tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştırabilir, ancak oynaklığın farkında olmak önemlidir.

Öte yandan, mevcut fiyatın hem 53,32 dolar’lık en yakın direncin hem de 10 günlük hareketli ortalamanın üzerinde olması yükseliş hissiyatına işaret ediyor. Yine de direnç ve destek seviyeleri göz önünde bulundurulduğunda, kısa vadede fiyatın en yakın destek olan 33,98 dolar’a ve hatta ikinci destek olan 26,97 dolar’a doğru geri çekilme ihtimali bulunuyor. Uzun vadede, destek seviyeleri büyüme için bir temel oluşturabilir ve daha kısa zaman dilimindeki hareketli ortalamalar ve MACD’de belirtilen satış sinyallerini dengeleyebilir.

Sonuç

Sonuç olarak, Polygon ve Avalanche gibi diğer tokenların her biri benzersiz yatırım değerleri sergilerken, BlastUP kripto alanında başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Yenilikçi Blast ekosistemi içinde yer alan BlastUP, sadece başka bir token değildir; temel platformunun istikrarından ve vaadinden yararlanan bir proje olduğu iddia ediliyor. Satış öncesi başarısı ve yapay zekayı Web3 ile entegre eden stratejik planlarıyla BlastUP, önemli bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : blastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?