Mart 18, 2024

Solana Destekli Bu Meme Coin, Rekor Kırma Potansiyeline Sahip: Uzman Bakışı


2018’in kripto para piyasalarındaki önemli analistlerinden biri olan Bluntz, Solana (SOL) ağındaki bir meme coin olan dogwifhat’ın (WIF) geleceği hakkında yaptığı tahminle dikkat çekti. Bluntz, WIF’in beş dalgalı yükselişini tamamlayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağına inanıyordu.

Analiste göre, WIF’in fiyat hareketi beş dalgalı bir yapı izliyor ve bu yapı tamamlandığında coin’in rekor seviyelere ulaşacağı öngörülüyor. Bluntz’ın tahminine göre, WIF’in en düşük seviyelerinden tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir adım daha atması gerekiyor. Bu adımı tamamlaması durumunda, meme coin 4,50 dolarlık rekor seviyesine yükselebilir.

“Beş dalgalı yapıyı tam olarak tamamlamak için WIF’in en düşük seviyelerinden tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir adım daha atması gerekiyor. Dolayısıyla şimdilik bu geri çekilmeyi, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak son bir yükselişin henüz gelmediği başka bir dördüncü dalga olarak görüyoruz.”

Bluntz'ın dogwifhat'ın (WIF) geleceği hakkında yaptığı tahmin

Elliot Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür eden ve kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin eden teknik bir analiz aracıdır. Teoriye göre, yükseliş eğilimi gösteren bir varlık, birinci, üçüncü ve beşinci dalgaların hızlı fiyat ivmesi dönemleri olduğu beş dalgalı bir süreçten geçer

Bu yazının yazıldığı sırada meme coin, %10’un üzerinde artışla 2.6 dolardan işlem görüyor.

Bluntz lider altcoin Solana’yı (SOL) da inceledi. Bluntz’ın yaklaşımı oldukça dikkat çekici. Birçok yatırımcı piyasa düzeltmeleri sırasında en çok düşen varlıklara yönelmeyi tercih ederken, Bluntz tersine bir strateji izliyor. Ona göre, düşüş yaşayan varlıklar arasında en az kayba uğrayanlar, potansiyel olarak daha güçlü bir toparlanma gösterebilir. Bu strateji, SOL gibi sağlam temellere sahip projeler için özellikle geçerli olabilir.

“Son [48] saatte en az neyin düştüğünü not edin. Ben genellikle piyasa çapındaki düşüşlerden sonra en az düşüş yaşayan coin’e odaklanmayı seviyorum, çoğu insan en çok düşen coin’e odaklanmayı seviyor çünkü daha iyi bir giriş elde ettiklerini düşünüyorlar ama ben bu düşünce dizisine gerçekten katılmıyorum.

SOL bariz bir şekilde öne çıkıyor.”

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?