Mart 13, 2024

Solana 150 Doları Aşarken Uzmanlar Heyecan Veren Fiyat için Tarih Verdi!

Solana, Nisan 2019’daki lansmanından bu yana DeFi, NFT ve Web3 pazarlarında kayda değer bir büyüme yaşadı. Ağ bir süredir çok sayıda projeye ev sahipliği yaparken, yakında daha fazlasına ev sahipliği yapacak.

Solana’nın resmi web sitesinde verilen bilgilere göre, şirketin ana değer önerisi süresiz olarak düşük maliyetli işlemler sunmaya devam etmek. Bu da onu blok zinciri ağı olarak, Ethereum gibi diğer platformlarla doğrudan rekabet ediyor.

Solana, uzun bir yıl süren düşüş eğiliminin ardından 150 doları aşmayı başardı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SOL son 24 saatte %2,1’in üzerinde artış gösterdi. SOL ayrıca son yedi günde %17’nin üzerinde artışla dikkat çekti. Bu süre zarfında altcoin, mevcut fiyatından önce 117 dolardan 153 dolara yükseldi.

Solana Fiyatını Bu Hafta Neler Bekliyor?

Piyasa koşulları, fiyat hareketi, gelişmeler, arz ve kullanım durumları gibi çeşitli faktörler, Solana fiyatının  hafta boyunca fiyatta yükselip yükselmeyeceğini belirleyecek.

Changelly’deki kripto para uzmanları, 2024’ün başındaki davranışına dayanarak tahmin yaptı. Analistler, bu haftanın hareketli geçmesini bekliyor. Bu zaman dilimi için SOL’un minimum 155 ve maksimum fiyatının 205 dolar olma potansiyelini belirtti.

Ek olarak, uzmanlar SOL’un ortalama 170 dolardan işlem görmesini bekliyor. Ancak ters yönde 150 doların korunacağını belirttiler. Bununla birlikte, tüm tahmin genel piyasa duyarlılığına bağlı olabilir. BTC ivmesini korumakta zorlanırken, SOL’un bundan sonra nereye gideceği belirsiz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?