Ocak 11, 2024

Shiba Inu’da Beklenen An Geldi: Meme Coin Bir Sıfırı Daha Silerek Yükselişe Geçti!

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), önemli bir gelişme ile işlem değerinden bir sıfır daha sildi. Kripto para birimi, fiyatında kayda değer bir artışa tanık oldu ve şu anda 0,00001003 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu, son 24 saat içinde %5,7’lik bir artışı temsil etmektedir.

SHIB için “Bir Sıfırı Silmek” Ne Anlama Geliyor?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu topluluğunda, özellikle 2021’deki büyük boğa koşusu sırasında “bir sıfırı silme” kavramı sembolik ve kutlayıcı bir kilometre taşı haline geldi. Bu ifade, SHIB fiyatının değer kazanırken bir ondalık basamak düşmesini, yani ondalık noktayı bir basamak sağa kaydırmasını ifade ediyor. 2021 dalgalanması sırasında SHIB, topluluğunu harekete geçiren bir fenomen olarak sık sık “sıfırları siliyordu”. Her olay yalnızca sayısal bir değişiklik değil, kripto paranın piyasa değerindeki büyümenin ve yatırımcı ilgisinin bir temsiliydi.

Piyasası, çoğu dijital varlığın yeşile dönmesiyle birlikte yaygın bir yükseliş yaşıyor. Bu olumlu eğilim büyük ölçüde, yatırımcılar tarafından yıllardır beklenen bir hamle olan spot Bitcoin ETF‘lerinin, SEC tarafından yakın zamanda onaylanmasına bağlanıyor. Bu onay, piyasaya yeni bir iyimserlik dalgası yaratarak Shiba Inu da dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerinin fiyatlarını yükseltti.

Kusama’nın Büyük Planları

Shytoshi Kusama, token’ın geleceğine yönelik iddialı planlarının ana hatlarını çizdi. Bir dizi tweet atan Kusama, bir “ağ devletinin” geliştirilmesini ve SHIB’in daha geniş internet altyapısına entegrasyonunu vurguladı. Bu plan SHIB isim token’larının kullanılmasını da içeriyor. Bu hamle, geleneksel internet ile gelişen Web 3.0 dünyası arasındaki boşluğu doldurmaya yönelik önemli bir adım olarak görülüyor.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?