Smart Contracter’a Göre Ethereum (ETH) Fiyat Düşüşü, Alım için İyi Bir Fırsat Olabilir!


Son güncellenme : 12.02.2022 - 23:53

Popüler bir kripto para analisti, Ethereum (ETH) konusunda iyimser olduğunu ve diğer büyük kripto varlıklarından daha iyi performans gösterebileceğine inandığı bir altcoini paylaştı.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist ve trader, Ocak ayı ortasında ulaştuğu en yüksek seviyenin ardından Ethereum’un 3.000 doların biraz üzerine çıkmasının bir “fırsat” olduğunu düşünüyor.

Smart Contracter, yükseliş iddiasının, Ethereum fiyatının, dört saatlik grafikte 50-periyotluk MA dahil olmak üzere ana hareketli ortalamaların (MA) üzerinde durduğuna dayandığını söylüyor.

“Birçok insan burada yine aşırı heyecanlanıyor ama ben ETH’yi seviyorum. Tüm büyük dört saatlik hareketli ortalamaları çoktan temizlendi ve burada 50 MA’nın güzel ve temiz bir testi gibi görünüyor. Trend şu anda yukarı ve bu düşüşü bir fırsat olarak görmek gerekiyor.”

Listede yer alan diğer altcoin ise, akıllı sözleşme özellikli bir blockchain olan Avalanche (AVAX) var. Smart Contracter’a göre AVAX, Güney Kore kripto borsası Upbit’teki son listelemesinin ardından bir satışa dayandıktan sonra piyasa değeri ile diğer büyük kripto varlıklarından nispeten daha iyi performans gösterebilir.

“AVAX’in Upbit listeleme gücünü elinde tutmayı başardığını ve bu gücün gitmediğini görmek bana ‘yükseliş’ anlatımının güçlü olduğunu gösteriyor. Bence önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan ilk 10 coin olma şansı çok yüksek.”

Avalanche, yazı yazarken 90.36 dolardan işlem görüyor ve şu anda piyasa değerine göre 10. en büyük kripto varlığı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 145 dolardan ortalama %38 düştü. Tüm zamanların en yüksek seviyesine 2021 yılının Kasım ayında ulaşılmıştı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?