Eylül 29, 2020

SLOBLOCO Blockchain Etkinliği Yaklaşıyor!

Slovakya merkezli blockchain platformu Kelta, bu sene yapılan kripto para ve blockchain temalı SLOBLOCO etkinliğine ev sahipliği yapacağını açıkladı. Slovakya’nın korona virüsten minimal düzeyde etkilenmesi sebebiyle seçildiği bildirildi. Ayrıca kongre 16-18 Kasım arasında başkentte gerçekleşecek.

Temelde, blockchain teknolojilerinin insan hayatındaki kullanım alanlarının yaygınlaştırılması, iş ve mesleki deneyimlerdeki pratikliği ve gıda-ilaç sanayilerinde kullanımı gibi alanlarda geliştirme ve merak uyandırmayı hedefliyor. Ayrıca kripto ve blockchain güvenliği, ticaret ağları hakkında da bilgiler verilmesi planlanıyor.

Dünyanın birçok yerinden çevrimiçi veya direk katılımlar ile 50 bini aşkın katılımcının katılması planlanıyor. Duyuruların yatırım kolu Kelta Cube tarafından yapılacak olan etkinlikte birçok blockchain ve kripto para altyapılı proje sahipleri de yer alacak. Gıda tedarik zincirinin kontrolü, COVID tedavisinde aşı çalışmalarında blockchain kullanan firmalar, BTC ATM üreticileri gibi farklı alanlardan katılımcılar da konuşmalarını ve tecrübelerini anlatacaklar.

Kelta, kripto para madenciliğinde çoklu madenciliğin ilk isimlerinden. Şirketin birden çok madencilik faaliyetine izin vermesi ve hash gücünün yüksekliği birçok madenciyi kendine çekmeyi başarmıştır. Şimdiye kadar yüz binlerce ETH madenciliği yapan şirketten 7 bine yakın madenci bulunmaktadır.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?