Skybridge Capital’dan Anthony Scaramucci: Bitcoin Alevlendi Ama Hala Çok Erken Vuruşlarda!

Milyar dolarlık servet yöneticisi Anthony Scaramucci, “10 yıl önce hedge fonu endüstrisinde yaptığımız gibi BTC’yi demokratikleştirme” amacıyla 25 milyon dolarlık yatırımla bir Bitcoin fonu başlattı.

Skybridge Capital’ın kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, Bitcoin’e özel yeni bir fonun lansmanını duyurdu. Fonu, üç veya dört önce başlatmayı hedefleyen Scaramucci için, bu sadece başlangıç. Scaramucci, CNBC’den Scott Wapner ile yaptığı röportajda, “Sanırım Bitcoin alev aldı ama hala çok erken bir dönemdeyiz” dedi. Aynı zamanda, son iki yıldır da Bitcoin üzerine araştırma yapmakla ve dijital varlığa alışmakla meşguller.

Tüm araştırmaların ardından, milyar dolarlık servet yöneticisi bunun bir değer deposu olduğuna inanıyor. Scaramucci, kripto para devi hakkındaki düşüncelerini şu şekilde dile getiriyor:

“Şu anda parasal arz ve küresel merkez bankacılığı koordinasyonuna baktığımızda, bu önümüzdeki on yılda çok güçlü bir varlık sınıfı olacak.”

Skybridge Capital’ın yeni Bitcoin fonu bu hafta firmanın sermayesinin 25 milyon dolar’ı ile işlem görmeye başladı. Yatırımcıları uzun vadede hedeflemek için üç aylık elde tutma süresi görünüyor. Fon, 4 Ocak’ta dış yatırımcılar için yayına girecek.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.