Silk Road’un Hapisteki Kurucusu Bitcoin Fiyat Tahmini Paylaştı!

0
542

İnternetin en bilinen ve karanlık ağ pazar yeri olan Silk Road’un tutuklu kurucusu Ross Ulbricht, Bitcoin fiyatı ile ilgili tahminde bulundu.

“Dread Pirate Roberts” takma adıyla 2011 yılında Silk Road’u kurmaktan ve yedi farklı suçtan tutuklanmış Ross Ulbricht, ömür boyu hapis cezasıyla şu an hapishane de.

Karanlık ağdaki ilk Bitcoin tabanlı pazar yeri olan Silk Road’un kurucusu Ulbricht, 10 Aralık’ta Medium aracılığıyla yayınlanan bir yazıda tahminlerini paylaştı. Edinilen bilgilere göre Ulbricht, tutuklu olmasına rağmen Bitcoin üzerine analiz yapmak amacıyla haftalık olarak Bitcoin grafikleri alıyor. Ulbricht, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Grafiklerin bana ulaşması birkaç gün, bana ulaştıktan sonra çevrim içi ortamda yayınlanması da birkaç gün alıyor. Bu nedenle gördükleriniz en az bir hafta eski ancak piyasaya aylık, yıllık ve hatta on yıllık ölçekte bakacağımız için bu sorun değil.”

Gelelim fiyat tahmini ne kadar? Ulbricht Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıl içerisinde 100 bin dolara ulaşabileceğini söyledi. Ulbricht’e göre Bitcoin’in 100 bin dolara kadar ulaşması şu an için mümkün ama bunun zamanla gerçekleşebileceğini düşünüyor. Ulbricht kesin konuşmamakla birlikte 100 bin dolar fiyat ihtimalinin yaşanabileceğini belirtiyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın