Aralık 12, 2019

Silk Road’un Hapisteki Kurucusu Bitcoin Fiyat Tahmini Paylaştı!

İnternetin en bilinen ve karanlık ağ pazar yeri olan Silk Road’un tutuklu kurucusu Ross Ulbricht, Bitcoin fiyatı ile ilgili tahminde bulundu.

“Dread Pirate Roberts” takma adıyla 2011 yılında Silk Road’u kurmaktan ve yedi farklı suçtan tutuklanmış Ross Ulbricht, ömür boyu hapis cezasıyla şu an hapishane de.

Karanlık ağdaki ilk Bitcoin tabanlı pazar yeri olan Silk Road’un kurucusu Ulbricht, 10 Aralık’ta Medium aracılığıyla yayınlanan bir yazıda tahminlerini paylaştı. Edinilen bilgilere göre Ulbricht, tutuklu olmasına rağmen Bitcoin üzerine analiz yapmak amacıyla haftalık olarak Bitcoin grafikleri alıyor. Ulbricht, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Grafiklerin bana ulaşması birkaç gün, bana ulaştıktan sonra çevrim içi ortamda yayınlanması da birkaç gün alıyor. Bu nedenle gördükleriniz en az bir hafta eski ancak piyasaya aylık, yıllık ve hatta on yıllık ölçekte bakacağımız için bu sorun değil.”

Gelelim fiyat tahmini ne kadar? Ulbricht Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıl içerisinde 100 bin dolara ulaşabileceğini söyledi. Ulbricht’e göre Bitcoin’in 100 bin dolara kadar ulaşması şu an için mümkün ama bunun zamanla gerçekleşebileceğini düşünüyor. Ulbricht kesin konuşmamakla birlikte 100 bin dolar fiyat ihtimalinin yaşanabileceğini belirtiyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.