Aralık 13, 2019

Sıcak Gelişme: Kripto Para Saldırıya Uğradı

VeChain medium, bugün saat 20.27 sularında VeChain vakfının cüzdanına bir hack saldırısı olduğunu ve tehlikede olduğunu duyurdu.

Kimliği belirlenemeyen bir hacker tarafından, tahmini değeri 6,600,000 Dolar olan, 1.1 milyar VeChain, (VET) Vakfın cüzdanından bilinmeyen bir adrese yönlendirildi.

VeChain Medium yaptığı açıklamada,

13 Aralık saat 20.27’de VeChain vakfının geri alım adresi saldırıya maruz kaldı. Bu adresteki 1.1 milyar VeChain transfer edildi. Bu ve saldırganla ilişki içinde olan diğer hesaplar, VeChain vakfı tarafından tespit edildi. Suçluların etkileşime geçtiği adresler sürekli güncellenecek.

Olayın duyulmasıyla beraber, piyasa saldırıyı fiyatladı. İlk reaksiyon, 0,0058 olan destek ve 0,0048 olan ikinci destek seviyelerini kırdı. VeChain’in fiyatı hızla düşüyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?