Mart 4, 2024

Sıcak Gelişme: Binance Bu Token Airdrop’u Desteklediğini Duyurdu, İşte Uygunluk Kriterleri!


Binance, Ronin (RON) Locked Products kullanıcıları için tahsis edilen Pixels (PIXEL) airdrop’unu desteklediğini duyurdu. Bu hamle, Binance ekosistemindeki Ronin stakerları için önemli bir dönüm noktası olarak kabul ediliyor.

Sonuncusu Pixels airdrop’u olmak üzere, airdrop sezonu topluluğu heyecanlandırmaya devam ediyor.

Binance’de Pixels Token Airdrop için Uygunluk Kriterleri

Duyuruya göre, airdrop, Ronin Locked Products aboneleri arasında çeşitli katılım seviyelerini tanıyacak. Buna göre, ödüller en düşük seviyede 183.34 PIXEL’den başlayacak ve en yüksek seviyede abonelere 3,955.11 PIXEL’e kadar ulaşacak.

Binance, “Uygun Ronin Locked Products kullanıcıları, 2024-02-08 23:59 (UTC) anlık görüntü saatindeki toplam Ronin Locked Products abonelik miktarlarına göre Spot cüzdanlarında PIXEL tokenları alacaklar” açıklamasını yaptı.

Ancak, bu programın katılım kriterlerinin katı olduğunu vurgulamak gerekir. Ek olarak, doğrulanmış bir hesap ve aktif bir Ronin Locked Products pozisyonu gerektiğini belirtmek önemlidir. Ayrıca, ABD vatandaşları, kuruluşları ve yaptırım uygulanan ülkelerin stratejik olarak bu programa dahil edilmediği bilinmelidir. Bu da mevzuata uygunluğa ve adil dağıtıma dikkat edildiğini gösterir.

Geçtiğimiz ay, Pixels, Ronin ağının sadık topluluğuna 20 milyon PIXEL token dağıtma hedefini açıkladı. Bu karar, RON token sahiplerinin sürekli desteğini ödüllendirmeyi amaçlayan önemli bir adımdır. Pixels, paydaşları dört farklı kategoriye ayırarak adil bir ödül sistemi sunuyor. Bu sayede uygun cüzdan başına potansiyel olarak 3.955 PIXEL’e kadar ulaşan bir ödül dağıtımını sağlıyor.

Ayrıca, Binance‘in Dymension (DYM) token airdrop’una sağladığı son destek, kullanıcıları için alım satım fırsatlarını genişletmeye yönelik stratejik bir adımı vurgulamaktadır. DYM spot alım satım çiftlerine dahil edilmesi, yatırım fırsatlarına yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Ancak, uzun vadeli katılımı teşvik etmek amacıyla airdropların etkinliği hala kripto topluluğu içinde tartışmalı bir konudur. Bu tür etkinlikler, yeni katılımcılar için erişilebilir bir giriş noktası sağlamaktadır. Öte yandan bu katılımcıları ilk teşvikin ötesinde tutmak zor olabilir.

Son gözlemler, Starknet token etkinliği gibi airdropların sonrasındaki katılımın geçici doğasını vurgulamakta ve bu stratejinin gerçekten bağlı bir kullanıcı tabanını teşvik etmedeki etkinliği konusunda bazı şüpheleri beraberinde getirmektedir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsniz.

Kaynak : BeInCrypto

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?