Şubat 6, 2024

Shytoshi Kusama’dan SHIB Topluluğunu Hareketlendiren Hamle: “Bir Şeyler İma Ediyor”!


Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, bir kez daha Twitter konum işaretini değiştirdi. Shytoshi bu aralar bunu sık sık yaptığı için, SHIB topluluğundaki bazıları Kusama’nın SHIB hakkında iletmeye çalıştığı bir mesaj olduğuna inanmaya başladı.

Shytoshi Kusama “SHIB Hakkında Bir Şeyler İma Ediyor”

Japonya’dan SHIB ordusu üyesi @kuro_9696_9696, son günlerde Shytoshi Kusama’nın X konum işaretlerini değiştirmesini yakından takip ediyor. SHIB liderinin yeni bir yere “taşındıkça”, @kuro_9696_9696 paylaşımlarında ekran görüntüleriyle bunu belgeliyor. Bu yılın başlarında Shytoshi Kusama’nın Twitter’ı Singapur ve Dubai’de kullandığı tespit edilmişti. Ancak son zamanlarda konumu Hong Kong olarak gösteriliyor.

SHIB topluluğu, @kuro_9696_9696’nın tweet’inin altındaki yorumlara bakıldığında oldukça şaşırmış görünüyor ve Shytoshi Kusama’nın gerçekte neyin peşinde olduğunu merak ediyorlar. Yukarıda bahsedilen SHIB hayranı, “SHIB hakkında bir şeyler ima ediyor. Cevabı bilmiyorum.” şeklinde konuştu. Bu durum, SHIB topluluğunda merak ve spekülasyonlara yol açarak, liderin niyetleri hakkında daha fazla tartışmaya neden oluyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bir diğer SHIB hayranı, Kusama’nın yakın zamanda Rio de Janeiro’yu da ziyaret ettiğini gösteren bir ekran görüntüsüyle birlikte bir yorum yayınladı. Bu SHIB hayranı, Kusama’nın gerçekleştirdiği tüm bu seyahatlerin sonunda Shibarium ve Shiba Inu finansal sistemine fayda sağlayacağı umudunu dile getirdi: “Umarım @ShytoshiKusama’nın bu dünya turu, #Shibarium’un ve tüm #ShibaInu finans sisteminin başarısına yol açar!” Bu yorum, Kusama’nın seyahatlerinin SHIB ve ilgili projeler için olumlu sonuçlar doğuracağına dair bir umudu yansıtıyor ve SHIB topluluğunun liderin etkinliklerini yakından takip ettiğini gösteriyor.

Yaklaşık bir hafta önce, Shiba Inu ekibinin resmi sosyal medya pazarlama lideri Lucie, lider geliştirici ile yaptığı toplantının sonuçlarını Twitter’da paylaştı. Lucie, toplantıda “çok fazla ayrıntı paylaşamayacağını” belirtti. Ancak sonunda önemli bir gelişmeyi duyurdu. Lucie, Shytoshi Kusama’nın bu yıl sonuna kadar “her şeyi bitirmek” istediğini ifade etti ve “her şey” ifadesinin “tüm vizyonu” anlamına geldiğini vurguladı. Bu, birkaç yıl önce Satoshi Nakamoto’ya benzer şekilde radarın altına girmeyi seçen gizemli SHIB kurucusu Ryoshi’nin ilk planlarına işaret ediyor olabilir.

Ekip, şimdiye kadar katman-2 blok zinciri Shibarium’u ve ShibaSwap DEX’i piyasaya sürdü. Ayrıca, Shiba Inu Metaverse üzerinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Lucie, özellikle metaverse projesinden bahsetti ve ilerleme hakkında “Shib the Metaverse’e gelince… göreceğiz.” şeklinde belirsiz bir açıklama yaptı. Bu açıklama, SHIB topluluğunda heyecan ve merak uyandırdı. Çünkü Shiba Inu’nun metaverse alanında nasıl bir varlık oluşturacağı hala belirsizdir.

Kaynak : u.today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?