Ağustos 30, 2023

Shibarium’dan 24 Saat İçerisinde Benzeri Görülmemiş Başarı: İşlem Sayısı Fırladı!


Son güncellenme : 31.08.2023 - 11:53

Shiba Inu ‘nun Shibarium’u, şaşırtıcı bir şekilde, son 24 saat içinde büyüklüğünü üç katına çıkararak eşi benzeri görülmemiş bir başarıya imza attı. Merakla beklenen ağ, dikkat çekici büyüme rakamları göstererek bir kez daha ilgi odağı haline geldi.

Veriler Shibarium ağının hızla 300.000 adrese ulaştığını ortaya koyuyor. Tek bir günde üç katına çıkan bu şaşırtıcı büyüme, ağın meteorik yükselişini ve onu çevreleyen coşkuyu vurguluyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, etkileyici adres sayısının ötesinde, ağın işlem etkinliği de hızla artıyor. Shiba Inu ağı, işlem sayısının 520.000’e ulaşmasıyla şimdiden sarsılmaz bir yükselişe tanık oldu. Ayrıca, blokların işlenmesinden sorumlu düğüm doğrulayıcıları, blok başına ortalama beş saniyelik bir işlem süresiyle birkaç gün içinde şaşırtıcı bir şekilde 370.000 blok gerçekleştirdi.

Shiba Inu meme coin işlem sayısında patlama

Bu gelişen ekosistemde kayda değer bir gelişme, Shibarium‘un inşasından sorumlu öncü blockchain start-up’ı Unification’ın devreye girmesidir. Yakın tarihli bir adımda Unification, düğümünü başarıyla etkinleştirerek Shiba Inu ağına katılmak isteyen bireylerin BONE tokenlerini stake etme amacıyla devretmelerini sağladı.

Shibarium’un ve genel olarak SHIB ekosisteminin dayanıklılığı ve katlanarak büyümesi, başlangıçtaki engelleri aşma yeteneğinin bir kanıtıdır. Biraz belirsiz bir lansman olarak başlayan süreç, SHIB topluluğunun projenin potansiyeline olan sarsılmaz güvenini yansıtan bir zafer ve ilerleme gösterisine dönüştü.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?