Mart 23, 2023

Shibarium’da Sorun Mu Var: Merakla Beklenen Lansman Ne Zaman!

Shiba Inu’nun (SHIB) katman-2 ağı Shibarium, bu yılın en merakla beklenen lansmanlarından biri. Shibarium’un Telegram kanalında yayınlanan bir mesaja göre, yaklaşan katman-2 ağı için resmi belgeler tamamlandı. Mesajda ayrıca ekibin “mümkünse dokümanlardan daha fazla şey” yayınlamaya çalışacağı belirtildi. Geliştiricilerin her şeyin sorunsuz çalışıp çalışmadığını kontrol ettikleri ve bu nedenle gecikme yaşandığı iddia ediliyor.

Shibarium

SHIB destekçileri, belgeler yayınlandıktan sonra test düğümleri kurabileceklerdir. Belgeler ayrıca Shibarium’un operasyonları, gaz işletilebilirliği, delegatörler, doğrulayıcılar vb. hakkında bilgi sağlayacaktır. Shibarium’un daha hızlı işlemlere izin vermesi ve bunları daha ucuz hale getirmesi bekleniyor. Shytoshi takma adını kullanan Shytoshi Kusama’ya göre Shibarium’daki her transferde Shiba Inu yakımları oluşacak.

Meme Coin'de Yakım Çılgınlığı: 24 Saatte 27 Milyonluk Yakım!

Lansman aynı zamanda SHIB’nin kendi ağına sahip olacağı ve artık Ethereum (ETH) blok zincirine bağlı olmayacağı anlamına geliyor. SHIB bir ERC-20 token olmaktan çıkacaktır.

Shiba Inu Shibarium’u Daha Fazla Erteleyecek Mi?

Shiba Inu’nun Shiabrium ağına ilişkin belgelerin bir yıl önce yayınlanması gerekiyordu. Ancak projedeki teknik gecikmeler, tarihin sürekli ertelenmesi anlamına geliyordu. Gecikmeler, artık “çok yakında” duymaya alışmış olan toplulukta oldukça heyecan yarattı. Ancak test ağı 11 Mart’ta yayına girdiğine göre, nihai lansmanın ufukta görünmesi muhtemel.

Bununla birlikte, testnet lansmanı pek çok kişinin beklediği kadar sorunsuz geçmedi. Proje, aynı Chain ID’yi paylaştıkları için Rinia projesinden kod çalmakla suçlandı. Ancak, Rinia’nın testnet geliştiricisi öne çıktı ve Shibarium ekibinin hiçbir şey çalmadığını ve tüm kodlarının açık kaynaklı olduğunu söyledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haber yazıldığı sırada, Shiba Inu son 24 saatte %0,8 düşüşle 0,00001081 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?