Nisan 19, 2024

Shibarium Müjdeli Haberi Verdi: Shiba Inu Bundan Yararlanabilir!


Resmi Shibarium X hesabı, katman-2 çözümünde yeni bir kullanıcı arayüzü güncellemesinin başladığını duyurdu. Bu güncelleme, kullanıcıların ağdaki blok zinciri deneyimini iyileştirmeye ve diğer büyük kripto para platformlarına bağlamaya yardımcı olacak.

Tweet, çeşitlilik arayan geliştiricilerin, MetaMask, Coinbase Wallet, Trust Wallet, Wallet Connect ve Rainbow gibi çeşitli üst düzey cüzdanlarla uyumluluğu genişlettiğini gösteriyor. Ayrıca, kullanıcı arayüzü geliştirildi. Shibarium “her zamankinden daha hızlı, daha akıcı ve daha erişilebilir” hale geldi yorumuyla söz konusu gelişmeyi kutladı.

Bu arada, Shibarium, toplam işlem sayısında 417 milyon sınırını aşarak etkileyici bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu ölçüm 417,311,557 olarak kaydediliyor.

Ancak, günlük transfer sayısı yine büyük bir düşüş yaşadı ve bir önceki güne kıyasla %15,62’lik bir düşüşle 562,980’den 475,030’a geriledi. Bu haftanın başlarında, katman-2 blok zincirinin bu ölçümü günlük 958,500 işleme kadar yükseldi.

Ayrıca, Shibarium tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu haftanın başlarında, 13 Nisan’da, blok zincirinin geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürülmesinden bu yana günlük en büyük yeni hesap artışı 13,314 olarak gerçekleşti.

Bahsedilmeye değer bir diğer husus da Shibarium ağına bağlı cüzdanların büyümesidir. Bu ölçüm son zamanlarda 1,783,013’e yükselerek dikkat çekti.

Shibariumscan explorer tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde SHIB yanma oranında etkileyici bir artış görüldü – %175,87. Bu artışla birlikte toplam 5,292,867 SHIB meme coini harcanamaz blok zinciri cüzdanlarına aktarılmıştır.

En büyük yakma işlemi 4,429,678 SHIB topağını kürekledi. Perşembe gününden bu yana yaklaşık %6’lık bir fiyat artışı gösteren ikinci en büyük meme kripto para birimi SHIB, bu yazının yazıldığı sırada 0,00002285 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?