Eylül 20, 2023

Shibarium İstediği Başarıyı Yakaladı mı? Gelen Veriler Bir Hayli İlginç!


Shibarium, lansmanıyla birlikte birçok sorunla boğuşsa da benimsenmesini arttırmayı başardı. Shibariumscan tarafından sağlanan veriler, yeni onaylanan sözleşmelerin sayısında %678,18’lik şaşırtıcı bir artış olduğunu ortaya koydu. Bu artış, katman-2 ağındaki onaylanmış sözleşmelerin toplam sayısını 428 gibi tarihi bir zirveye taşıdı.

Shiba Inu haberleri

Grafikte görüldüğü üzere, 1 Eylül’de teyit edilen toplam sözleşme sayısı 55 olarak kaydedildi. Bununla birlikte, Shibarium ağı o zamandan bu yana sürekli olarak yükseliş eğilimi gösterdi. Bu dikkat çekici yükseliş, 18 Eylül’de sadece 24 saatlik bir süre içinde %533’lük şaşırtıcı bir artışa tanık olan yeni onaylanmış sözleşmelerdeki ani artışla ilişkilendirilebilir. Sadece bir gün önce sayı sadece 3 iken, hızla 19’a yükseldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere toplam sözleşme sayısında da önemli bir artış olmuştur. Şu anda Shibarium’daki toplam sözleşme sayısı 9.917’ye ulaşmıştır. Toplam işlemler gibi diğer istatistikler de 3 milyona yaklaşıyor. Ayrıca, L2 ağında 1,246,744 cüzdan adresi bulunmaktadır.

Shibarium Ağında Kilitlenen Toplam Varlık Azalıyor

Ağın geri kalanı gelişiyor gibi görünürken, Shibarium’da kilitlenen toplam değerde bir düşüş dikkat çekti. Ağustos ayında, ağdaki TVL 1,47 milyon dolar ile zirveye ulaştı ancak o zamandan beri kademeli bir düşüş yaşadı. Şu anda L2 protokolünün toplam değeri önemli ölçüde düşerek 599.032 dolara gerilemiş durumda.

Buna ek olarak, Shibarium bünyesinde toplam 13 proje bulunmaktadır; DogSwap ve MARSWAP, toplam sayılara önemli ölçüde katkıda bulunan kayda değer merkezi olmayan borsalardır. Bu platformların her biri 200.000 doları aşan bir TVL’ye sahip. Bu arada, Shiba Inu basın saatine göre günlük %1,22’lik bir artışla 0,000007386 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?