Eylül 27, 2023

Shibarium İçin Kritik Gelişme: Shiba Inu Ağı Büyümeye Devam Ediyor!


Shiba Inu ekosistemi için büyük bir gelişme olarak, Shibarium düğüm sağlayıcısı NOWNodes ve ağın kurum içi çoklu bot geliştirme projesi olan Shibarium Technology (ShibTech) önemli bir ortaklıkta güçlerini birleştirdi. İşbirliği, kullanıcılara sorunsuz ve verimli bir deneyim sunarak Shiba Inu’nun blok zinciri yeteneklerinin manzarasını yeniden şekillendirmeyi vaat ediyor.

ShibTech, NOWNodes ile ortaklığının bir sonucu olarak özel düğümlere özel erişim elde ettiğini belirterek bu ittifakın temel sonucunu coşkulu bir tweet ile açıkladı. Bu erişim sıfıra yakın gecikme anlamına geliyor. Dahası yanıt süreleri şaşırtıcı bir şekilde 0,06 saniyeye düşüyor. Bu ultra düşük gecikme süresi, kripto alanında lider olmayı hedefleyen ShibTech’in bot paketinin performansını büyük ölçüde artıracak.

Bu entegrasyon, NOWNodes’un RPC Node’unu, defter verileri ile Shibarium ekosistemindeki çoklu botlardan gelen talepler arasında hayati bir köprü olarak kuruyor ve token köprülemeden otomatik ticarete kadar bir dizi işlevi kolaylaştırıyor. Dahası bunu yaparken NOWNodes, Shibarium’un ademi merkeziyetçiliğine olan bağlılığını ve inşaatçılara olan desteğini yeniden teyit ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ShibTech’in ürün teklifinin merkezinde, Shibarium blok zincirindeki geliştiricileri ve yatırımcıları güçlendirmek için tasarlanmış dört temel bottan oluşan Shibarium Tech Suite yer almaktadır. Sniper Bot, ETH’den Shibarium’a sorunsuz BONE köprüsü sağlayarak işlemleri kolaylaştırırken, Buy Bot belirli token satın alımları için anında bildirimler sağlar. Bu arada, Live Pairing Bot kullanıcıları Shibarium ekosistemine giren yeni tokenlar hakkında güncel tutarken, Trending Bot şu anda Shibarium’da dalga yaratan en önemli projeleri tanımlıyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?