Mart 11, 2023

Merakla Beklenen Duyuru Geldi: Shibarium Beta Testi Yayında!

Shiba Inu‘nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium beta testinin artık yayında olduğunu duyurdu. Beta testini tanıtan geliştirici, Shibarium Network’ün ilk beta testinin adının ‘Puppynet’ olacağını söyledi.

Bu gelişme uzun zamandır bekleniyordu ve nihayetinde açıklama Shiba Inu topluluğu içinde heyecan uyandırdı. Kusama yaptığı açıklamada, Shibarium’un Merkezi Olmayan Uygulamalar (DApp’ler) oluşturmaya izin veren bir katman 2 blockcahin’i olarak tasarlandığını tekrarladı. Buna karşın işlemler yapılırken SHIB token’larının yakılacağını bir kez daha doğruladı.

Kusama duyuruyu bir blog paylaşımıyla yaptı:

“Pekala, bugün PUPPYNET adını verdiğimiz Shibarium Ağı’nın ERKEN Beta Testine başlıyoruz!” 

Puppynet’in resmi RPC sitesine yönlendiren bir bağlantı da paylaşıldı. Bunlara ek olarak Kusama, şimdiye kadar Shibarium’daki ürünlerin sadece test amaçlı olduğu konusunda bir kez daha uyardı.

“Puppynet’teki tüm token’lar gerçek değildir” 

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium, daha fazla ölçeklenebilirlik sağlayarak, daha düşük gas ücretleri getirilmesine ve Shiba Inu ekosistem projeleri için işlem hızının artırılmasına yardımcı olacaktır. Bu neden meme coin ekosisteminde önemli bir yere sahip. Güncellemenin bir diğer önemli faydası da büyük miktarda Shiba Inu yakma potansiyelidir.

Kusama Shibarium’un yatırım çekerek ve benimsenmeyi destekleyerek Shiba Inu ekosistemine daha fazla fayda sağlamasını bekliyor.

Bu gelişme normal şartlar altında SHIB ya da BONE fiyatını yukarıya taşıyabilirdi. Fakat henüz net bir etki görülmedi. Bunun nedeni muhtemelen Silikon Vadisi Bankası’nın çöküşünden sonra yaşanan piyasadaki dalgalanmadır.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?