Eylül 22, 2023

Shibarium Beklenmedik Ücretlerle Karşı Karşıya: İşte Bilinen Detaylar!


Shibarium gaz ücretlerinin yükselmesine ilişkin haberler bir süredir piyasada yer almakta. Bu haberin detayları Shibburn yakım takipçisinin verilerinde ortaya çıktı.

Shibburn, Katman-2 blok zinciri Shibarium’daki BONE ücretlerine ilişkin ilk tahmininin, bağlantıyı X uygulama sayfasında ilk kez paylaştığında sağlanan “ilk ortalama ücrete dayalı olarak çok uzak olmadığını” kabul etti.

Ancak, 21 Eylül’de geçen haftaki blokların hesaplaması dikkat çekti. Yeni elde edilen veriler, Shibarium’da özellikle 12 ve 13 Eylül tarihlerinde yapılan işlemlerde normalden çok daha yüksek gaz ücretleri kullanıldığını gösterdi. Bunlardan bazıları, izin verilen 20.000.000 gaz limitinin %60-%70’ine kadar yükseldi.

Shibburn, yaptığı hesaplamanın Katman-2 ağındaki tüm işlemleri dikkate aldığını ve bunların çoğunun çok daha düşük gaz ücretleri ödediğinden, yukarıda belirtilen iki günlük gaz tahmininin yüksek kaldığını belirtti.

Lucie takma adıyla tanınan SHIB ekibinin resmi pazarlama uzmanı, SHIB topluluğunu, Shibarium kullanıcı tabanı kullanımla birlikte büyük ölçüde genişler genişlemez, gaz ücretlerinin artabileceği konusunda uyardı. Yine de, bu şekilde, SHIB yakma ücretlerinden daha fazla BONE ayrılacağı için Shibarium, Shiba Inu paralarının yakılmasına daha da iyi yardımcı olacaktır. Şimdiye kadar, yakma ücretlerinden 0,5 BONE biriktirildi.

Shibburn, son 24 saat içinde Shiba Inu topluluğunun ortak çabasıyla 182.336.616 SHIB token’ı yakıldığını tespit etti. Bu durum, Shibburn web sitesi tarafından sağlanan verilere göre yanma oranını neredeyse %40 oranında artırdı.

Shiba Inu haberleri

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?