Şubat 21, 2023

Yeni İddia: Shibarium Ağının Lansman Tarihi Belli Oldu!

Shiba Inu ağının merakla beklenen katman-2 ağı Shibarium, meme coin ekosisteminin tanınmış isimlerinden birisine göre önümüzdeki hafta beta modunda piyasaya sürülecek.

Bone ShibaSwap (BONE) resmi Twitter hesabı, lansman tarihini doğrulayan viral bir tweet yayınladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium, Polygon (MATIC) gibi diğer katman-2 ölçeklendirme çözümlerine benzer şekilde tasarlanmıştır.

Yeni katman-2 ağı, geliştiricilerin Shiba Inu ekosistemi içinde özel tokenlar oluşturmasına olanak tanıyacak. Ayrıca işlem hızlarını önemli ölçüde artırması ve gaz ücretlerini düşürmesi bekleniyor.

Shibarium ölçeklendirme çözümü, yönetim tokenı olarak BONE’u kullanacak ve ekosistemdeki tüm gaz ücretleri BONE ile ödenecek.

Katman-2 ağının hem beta hem de resmi sürümlerinin lansman tarihleri bir süredir tartışma konusu. Projeninin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yol boyunca meydana gelebilecek gecikmelerden kaynaklanan hayal kırıklığını önlemek için kesin tarihler vermediğini söyledi.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?