Ocak 12, 2024

Shiba Inu’nun Uzun Vadeli Hedefi Belli Oldu: Changelly’den Büyük Tahminler!

Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB) Ağustos 2020’deki lansmanından bu yana önemli kazançlar elde etti. Bununla birlikte, hayranlar ve yatırımcılar SHIB’in yapmakta zorlandığı 0,0003 dolar seviyesini aşmasını bekliyor.

SHIB, Bitcoin ETF dalgasıyla birlikte günlük grafiklerde %6’nın üzerinde yükseliş gösteriyor. Ayrıca, varlık haftalık grafiklerde %4 ve bir önceki aya göre %4,5 artış gösterdi. Ek olarak SHIB bir sıfrı daha sildi. Bu gelişme topluluğu oldukça heyecanlandırmışa benziyor.

Shiba Inu fiyat grafiği

Shiba Inu (SHIB) Ne Zaman 0,0003 Dolara Ulaşacak?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Changelly’ye göre, SHIB yatırımcılar arasında olumlu bir duyarlılığa sahip. Platform, SHIB’in 2025 yılında 0,00002 dolar seviyesini aşmasını bekliyor. Ancak Changelly, SHIB’in bundan beş yıl sonra, en az 2029’a kadar ondalıktan sonra başka bir sıfırı silmesini beklemiyor.

Changelly’ye göre, Shiba Inu’nun 2030’da 0,00017 dolara ve 2031’de 0,00024 dolara ulaşması mümkün. 0,00024 dolara ulaşmak, mevcut seviyelerden yaklaşık %2300’lük bir büyüme anlamına gelecektir.

Platforma göre, SHIB 2032 yılında 0,0003 dolara ulaşabilir ve yıl için maksimum tahmin 0,00038 dolardır. SHIB 0,00038 dolara ulaşırsa, mevcut fiyat seviyelerinden yaklaşık %3700’lük bir büyüme anlamına gelecektir.

Bununla birlikte, Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının önündeki en önemli engellerden biri arzıdır. Bununla birlikte, SHIB ekibi, yılda trilyonlarca token yakacağı söylenen yeni bir yakma mekanizması üzerinde çalışıyor. Sonuç verirse, yakında SHIB’in arzında ciddi bir düşüş görebiliriz. Böyle bir senaryoda, varlığın fiyatı beklenenden daha kısa sürede 0,0003 dolar hedefine ulaşabilir.

Kaynak : Watcher.Guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • İskoc

    Bu sibanin yukselecegine inanmıyorum cun ku bitcogin bircok coginin yukselmesine izin vermedigi gibi bu coginede izin vermeyeceğiz diyor bitcoginle beraber sanirim 4cogin var bu nedeme birimizhepimiz hepimiz birimiz sizce siba ve birkactanesini aralarina almalari mumkun degil karal ne derse onlar onu takip etmek zorunda yani bosuna heveslenmeyin beki 40yil sonra bir dolari görürsünüz sibada ve sibani skurucusu ve yönetimi berbatt cesaret denen bi yonde yok yani iseyaramazlar topluluğu ölü bir yonetmen ölü bir yonetim

    Cevap Yazın