Eylül 26, 2023

Shiba Inu’nun Önemli İsmi Yeni Müjdeyi Duyurdu: Topluluk Heyecanlı!


Shiba Inu token’ları tarafından desteklenen ve Ethereum üzerine inşa edilen ikinci katman protokolü Shibarium’un lansmanından haftalar sonra, ekosistemin baş piyasa stratejisti Lucie, ekosistem için merkezi olmayan uygulamaların (Dapps) manzarasını yeniden şekillendirmeyi vaat eden çığır açan bir gelişme olan Shiba Hub’ı vurguladı.

Shiba Hub Geliyor

Salı günü attığı bir tweet‘te Lucie, Shiba Hub’ın sadece bir uygulama olmadığını vurgulayarak “Bu olağanüstü bir şeye açılan bir kapı” dedi. Shiba Hub’ın, insanların bağlantı kurma, paylaşma ve yaratma biçimlerinde devrim yaratan, topluluk odaklı bir platform olarak canlı bir resmini çizdi. Uzman ayrıca meraklıları yeniliğin ön saflarında yer alma ve kalıcı bir etki bırakacak bir şeyin parçası olma fırsatını yakalamaya teşvik etti.

Lucie’nin tweet’i ayrıca Shibarium ekosistemi içinde Shiba Hub ile ilgili yakında yayınlanacak bir grafiğin ipucunu vererek Shibarmy’den sabırlı olmalarını istedi.

“Çünkü büyüklük zaman alır ama ödülleri ölçülemez. Ama beklediğimize değecek.” dedi.

Shytoshi Kusama’dan Shiba Hub’ın Vaatleri

Kusama, Shiba Hub‘ın Shiba Inu ekosistemi içinde süper bir uygulama olarak hizmet vermek üzere tasarlandığını ve merkezi olmayan topluluk için ortak bir konum sağladığını açıkladı. Geliştiriciye göre Shiba Hub, kullanıcıların tercih ettikleri özellikleri, protokolleri, projeleri ve bağlantıları özelleştirmelerine olanak tanıyarak ısmarlama bir Shibarium deneyimi sunmayı amaçlıyor. Ayrıca, kullanıcıların dijital etkileşimlerinde merkezde yer almalarını sağlayarak bireysel kontrol ve mahremiyeti vurguluyor.

Kusama’nın açılış konuşması, Shiba Hub’ın merkezi olmayan içerik yaratımı ve etkileşimi sağlamadaki önemini daha da vurguladı.

“Shiba Hub, John’un fikrinin çiçek açması için mükemmel bir yer” diyen Kusama, platformun sürükle-bırak modül oluşturucusunun, kullanıcıların kendi kendine egemen kimlik blok zincirini ve Hub’daki diğer ısmarlama Dapps’leri entegre eden deneyimler oluşturmasına olanak tanıyacağını vurguladı.

Konferans ayrıca, Shiba Inu ve büyüyen topluluğu için heyecan verici bir kilometre taşını işaret ederek, Shiba Inu ekosistemini aktif olarak geliştiren çok sayıda protokol, platform ve yenilikçiyi sergiledi.

Bununla birlikte, Lucie’nin duyurusu kripto para topluluğunda önemli bir heyecan ve beklenti yarattı ve pek çok kişi Shiba Hub’ın yetenekleri ve Shibarium ekosistemi üzerindeki potansiyel etkisi hakkında daha fazla ayrıntı beklemeye başladı.

Bu arada SHIB, son 24 saat içinde yalnızca %0,53’lük mütevazı bir düşüş yaşayarak 0,00000727 dolardan işlem görmeye başlayan duyurunun ortasında dayanıklılık gösterdi. Buna karşılık, BONE fiyatı aynı dönemde %7’nin üzerinde etkileyici bir artış gösterdi ve bu haber yazıldığı sırada 0,8442 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?