Şubat 5, 2024

Shiba Inu’dan Topluluğa Müjdeli Haber: Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı, İşte Fiyatın Tepkisi!


Son güncellenme : 05.02.2024 - 17:09

Shiba Inu, Shibarium isimli ikinci katman ölçeklendirme çözümüyle ilgili etkileyici kilometre taşlarına ulaşmaya devam ediyor. Ağ kısa bir süre önce üretilen bloklar açısından etkileyici 3 milyon kilometre taşını aştı. Shibariumscan’den alınan veriler, her birkaç saniyede bir yeni bir blok eklendiğini ortaya koyuyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ağdaki toplam adres sayısı şu anda 1,3 milyon iken toplam işlem sayısı 330.000.000’u aşmış durumda. Bununla birlikte, elde edilen başarı, şu anda 24 saat öncesine kıyasla hafif bir indirimle işlem gören SHIB’in fiyatını hareket ettirmek için çok az şey yaptı. Kripto para piyasasının çoğuna paralel olarak %1,2 düşüş gösterdi.

Her halükarda, koşullar uygun olduğu takdirde bu tür gelişmeler fiyatı olumlu yönde etkileyebilir. Shiba Inu‘nun ekibi kısa süre önce, artık tamamen otomatik olması beklenen yakma mekanizmasının bir güncellemesini açıkladı.

Shibarium üzerinde ne kadar çok işlem yapılırsa (dolayısıyla ne kadar çok blok eklenirse), o kadar çok SHIB yakılacaktır. Bu durum, kalan token’ların fiyatını olumlu yönde etkileyebildiği bilinen deflasyonla sonuçlanır.

Kaynak : cryptopotato

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?