Ocak 16, 2024

Shiba Inu’dan Topluluğa Müjdeli Haber: Bu Metrikler Fırladı!

Shiba Inu için katman-2 çözümü olan Shibarium, son iki günde %210,4 oranında artış göstererek günlük işlemlerde kayda değer bir artış yaşadı. Platform bugün etkileyici bir şekilde 2,43 milyon işlem kaydetti. Shiba Inu fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu artış, Shibarium‘un uzun süren yüksek faaliyet döneminin ardından geldi. Kasım ayı sonunda işlem sayıları görülmemiş seviyelere fırlayarak günde 7,84 milyon işlemle şaşırtıcı bir zirveye ulaştı. Ancak, 2023’ün kapanışına doğru Shibarium işlem hacminde önemli bir düşüş yaşadı.

Shibarium İçin Yeni Entegrasyon

İşlemlerdeki son artış, Shibarium’un büyük kripto para borsası Gate.io tarafından entegre edilmesine bağlanıyor. Borsanın Shibarium için destek eklediği ve kullanıcıların BONE token’larını doğrudan platformdan Shibarium ağına çekmelerine olanak tanıdığı bildirildi. Bu gelişme, merkezi bir platformla ilk büyük entegrasyonu temsil eden blockchain için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.

Gate.io’nun Shibarium’u entegre etme hamlesi, Shiba Inu’nun katman-2 çözümünün daha geniş kripto para ekosisteminde giderek daha fazla tanındığını ve benimsendiğini göstermektedir. Shibarium ağındaki BONE tokenlerinin doğrudan büyük bir borsadan çekilebilmesinin, Shiba Inu’nun katman 2’sinin faydasını ve erişilebilirliğini daha da artırması ve potansiyel olarak daha fazla kullanıcıyı avantajlarından yararlanmaya çekmesi bekleniyor.

Shibarium kayda değer entegrasyonlarla ivme kazanmaya devam ederken, SHIB topluluğu Shiba Inu’nun katman-2 ekosisteminin geleceğini şekillendirebilecek başka gelişmeleri ve ortaklıkları merakla bekliyor.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?